Trese se prečka kao Mijatovićeva

Fudbaleri Crvene zvezde od 21 čas (RTS 1, Arena Sport 1) gostuju Olimpijakosu u 6. kolu Lige šampiona, a u slučaju da ne izgube u Atini obezbediće igranje u nokaut fazi Lige Evrope!

FK OLIMPIJAKOS - FK CRVENA ZVEZDA 0:0

Uživo:

45. minut - POLUVREME!

42. minut - ZVEZDA JE PROMAŠILA PENAL! Tomane je pogodio prečku! Nedugo zatim je i Marin imao šansu za gol. Praktično zicer!

40. minut - Penal za Zvezdu! marin je srušen, dileme nije bilo! Giljerme je po nogama pokupio Marina!

34. minut - El Arabi je imao praktićčno zicer, sam na pet metara, ali je šutirao glavom preko gola.

32. minut - Sada je Borjan bio ''zauzet'', dve intervencije za nekoliko sekundi. Zatim je domaćin imao i korner.

30. minut - Zvezda se trudi da kroz pas igru iznese loptu, igrači Olimpijakosa s druge strane igraju presing.

29. minut - Prvi žuti karton na meču, dobio ga je Kamara.

Spektakularna koreografija domaćih navijača

27. minut - Imala je Zvezda dobar kontranapad ''tri na tri'', ali je kasnio pas ka marinu na levoj strani.

26. minut - Napada Olimpijakos, ovoga puta je Kamara šutirao pored gola. Bio je to još jedan šut van 16 metara.

23. minut - Sjajan start Gobeljića, istovremeno i rizičan. Da je malo zakasnio, bio bi penal za domaćina. Ovako - desni bek Zvezde je spasio možda i gol.

20. minut - Loš udarac Marina iz slobodnog udarca, ali je ipak korner za beogradske crveno-bele.

19. minut - Šut Giljermea sa nekih 25 metara, Borjan je bio siguran. Već na drugoj strani je slobodnjak za Zvezdu posle igranja rukom jednog igrača Olija.

16. minut - Garsija je napravio faul, mada se čini da je igrač Olimpijakosa njega ''zajašio''. Ipak, prekid nije doneo ništa domaćem timu.

Pogledajte prognozu navijača Olimpijakosa i Zvezde za ovaj meč:

11. minut - Drama pred golom Zvezde, ali igrači Olija nisu bili koncentrisani. Srpski šampion ne uspeva da zadrži loptu u svom posedu.

8. minut - Ubacio je domaćin u višu brzinu, dobili su i korner.

6. minut - Greška Zvezdine odbrane nije kažnjena, Masuras je šutirao preko gola.

5. minut - Prva prilika za Zvezdu. Oldično je Gobeljić ubacio loptu, ali je Vukanović sa desetak metara šutirao preko gola.

2. minut - Faul Vukanovića nad Semedom. Da se nije čula pištaljka verovatno bi to bio zicer za Tomanea.

1. minut - Počela je utakmica u Pireju. Pogledajte spektakularnu koreografij

Sastavi:

Olimpijakos: Sa, Elabldelaui, Semedo, Papadopulos, Cimikas, Giljerme, Kamara, Buhalakis, Masuras, El Arabi, Podense.
Klupa: Alain, Benzia, Gerero, Lovera, Papadopulos, Torosidis, Ranđelović.

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić, Petrović, Ivanić, Marin, Garsija, Vukanović, Tomane.
Klupa: Popović, Pankov, Žander, Van La Para, Vulić, Pavkov, Boaći.