SPEKTAKULARAN gol Zvezdinog klinca! (VIDEO)

Stanković se kandidovao za gol kola

Nikola Stanković, fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u Grafičaru, postigao je sjajan gol na gostovanju Inđiji u sredu popodne!

Igrao se 23. minut kada je Mituljikić, takođe Zvezdin klinac, odlično ostavio Stankoviću loptu na nekih 20-ak metara, a ovaj je iz prve tukao direktno u rašlje golmana domaćina Vukašinovića.

Bio je to gol za vođstvo Grafičara od 2:0, ali je Inđija pogocima Milosavljeva, Stojanovića i Žakule preokrenula već do odmora.

Na kraju je domaćin slavio sa visokoih 5:3, posle golova Desančića i Nedeljkovića u uvodnih 10 minuta nastavka.

Što se tiče samog Stankovića, on je ponikao na Marakani i sjajnim ranijim partijama u Grafičaru nagrađen je odlaskom na pripreme Zvezde i produžetkom ugovora do 2025. godine.

Inđija je ovom pobedom zasela na tron Prve lige Srbije sa 19 bodoba iz osam kola, dva više od Mačve i novosadske Mladosti.

Što se tiče Grafičara, Zvezdina filijala je pretposlednja sa samo četiri osvojena boda.