NEVEROVATNO! Zvezda ide u polufinale EVRO-KUPA

Crveno-beli odbranili prednost protiv Dinama iz Moskve i ušli među najboljih četiri u Evrokupu!

Crvena zvezda je uspela!

Posle velike pobede u Moskvi, crveno-beli su u Beogradu odigrali nerešeno protiv Dinama iz Moskve 9:9 i ušli u polufinale LEN Evrokupa, gde će im rival biti moćni Solnok, na čelu sa Filipom Filipovićem, Duškom Pijetlovićem...

Crvena zvezda je katastrofalno počela utakmicu. Posle 15 minuta igre Dinamo je vodio 5:0. U poslednjem minutu druge četvrtine Kasum i Subotić su bili strelci. Za samo 90 sekundi u trećem delu Beograđani su izjednačili na 5:5. Rusi se nisu predavali. Vodili su 6:5, 8:6, 9:7 ali je tim trenera Filipovića pronalazio snage da tu razliku poništi i na kraju meč završi nerešenim ishodom.

Iako je postojala šansa da u polufinalu igraju Zvezda - Radnički, Kragujevčani nisu uspeli da u revanšu u Mađarskoj nadoknade zaostatak iz prve utakmice (10:10), pa je tim Živka Gocića očekivano ušao u polufinale i zakazao dvomeč protiv crveno-belih.

Crvena zvezda – Dinamo 9:9 (0:4, 2:1, 4:2, 3:2)