E OVO JE ZVEZDA! Crveno beli razneli Radnički sa 5 golova

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su protiv Radničkog iz Niša sa 5:0 (5:0) i plasirali se u četvrtfinale Kupa Srbije.

Ubedljivo je Zvezda nastavila svoj puta ka odbrani trofeja u Kupu Srbije - Nišlije nisu znale šta ih je snašlo na "Marakani".

Iako uslovi za igru nisu bili idealni, niska temperatura i sneg koji je neprestano padao, to nije omelo izabranike Baraka Bahara da upale sve motore i protivniku pokažu ko je gazda na terenu.

Zvezdino dete, Nikola Knežević načeo je goste u 12. minutu - našao je prostor, predriblao Liama i zatresao mrežu Stevanovića. Pet minuta kasnije u strelce se upisao i Aleksandar Katai, a u 19. minutu i Endiaj.

Već tada je bilo jasno koji tim će u narednu rundu nacionalnog takmičenja, ali crveno-beli se tu nisu zaustavili.

Lopta je u mreži Radničkog završila i u 26. minutu kada je bio precizan Vladimir Lučić na asistenciju Krasoa koji se u 38. minutu i sam upisuje u strelce - sa bele tačke.

U drugom delu igre nije bilo golova, ali su zato gosti bili nešto žustriji i više pretili, pa je odbrana Zvezde imala posla.