Već je poznat Zvezdin protivnik u trećem kolu kvalifikacija za LIGU ŠAMPIONA! Evo kad i gde se igra prva utakmica

Šerif Tiraspolj će biti rival Crvenoj zvezdi u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Moldavski prvak je ponovo pobedio Alaškert, sada 3:1 (ukupno 4:1), te će u narednoj rundi igrati sa boljim iz dvomeča Zvezda - Kairat, ali je tome trenutno bliži prvak Srbije.

Ekipa iz Tiraspolja je potvrdila dobru igru iz prvog meča te zasluženo otišla dalje.

Međutim, jermenski tim je taj koji je postigao prvi pogodak. Aleksandar Glišić je već nakon deset minuta fudbala matirao Atanasijadisa i tako izjednačio u ukupnom rezultatu.

Već do 23. minuta je Šerif vodio. Dulanto je najpre izjednačio pet minuta posle Glišićevog gola, da bi Enrike ubrzo doneo vođstvo svojoj ekipi.

Sebastijen Til je stavio tačku na ovaj meč u 87. minutu kada je iz kaznenog udarca postavio konačan rezultat.