Fudbal / 169 pregleda
Zvezdin štoper se ODLIČNO snalazi u Viljarealu, postigao gol a uskoro ga čeka nastup za prvi tim!?

Fudbal / 1303 pregleda
PUNA MARAKANA ZA JANG BOJS! Marakana će biti RASPRODATA!?
Fudbal / 1912 pregleda
SVE JE SPREMNO ZA DERBI! Evo kad se igra, Zvezda nije slavila u gostima od 2016. godine
Košarka / 773 pregleda
Žalgiris slavio protiv Crvene zvezde na Kipru sa samo poenom razlike
Fudbal / 1020 pregleda
Mrđa se vratio u Zvezdu! Vratiti se ovde je nešto posebno, klub je mnogo napredovao”
Košarka / 832 pregleda
PORAZ NAKON DRAME! Crveno beli savladani od Makabija nakon produžeka
Fudbal / 3171 pregleda
Hrvat žestoko kritikovao Zvezdu! “Mislim da su najgori u istoriji…”
Fudbal / 5651 pregleda
Pogledajte ERUPCIJU oduševljenja nakon šta je VAR priznao gol Crvenoj zvezdi
Fudbal / 4827 pregleda
Bahar otvorio dušu nakon poraza od Sitija! Zadovoljan, ali…
Fudbal / 4248 pregleda
OVO DO SAD NISTE VIDELI! Navijači Mančestera pevaju Zvezdine pesme zajedno sa Delijama
Fudbal / 3227 pregleda
GLAZER UŠAO U ISTORIJU! Golman Crvene zvezde je jedini u ISTORIJI koji je napravio OVO!
Fudbal / 3211 pregleda
Zvezda poražena u Mančesteru ali se može pohvaliti JUNAČKOM partijom
Fudbal / 3171 pregleda
Hrvat žestoko kritikovao Zvezdu! “Mislim da su najgori u istoriji…”ZVANIČNO! Ročesti u Zvezdi

Ugovor na dva meseca uz opciju produžetka do kraja takmičarske sezone 2020/2021
Crvena zvezda dobila je novo pojačanje! Novi košarkaš crveno-belih je Tejlor Ročesti koji se vratio u dobro poznati dres i u tim za koji je već nastupao. Zna kako Zvezda funkcioniše i to će mu svakako pomoći da se što brže adaptira u tim Saše Obradovića.
Ročesti je potpisao ugovor na dva meseca uz opciju produžetka do kraja takmičarske sezone 2020/2021, istakla je Crvena zvezda na zvaničnom sajtu.
Pročitajte:
Ročesti je inače iz Zvezde otišao pre dve godine. Bio je daleko najbolji igrač crveno-belih u sezoni 2017/18, poznatoj po trenerskoj epizodi Dušana Alimpijevića koja se završila gubitkom titule u finalnoj seriji protiv Budućnosti i osvajanjem Superlige Srbije.
Posle Crvene zvezde Ročesti je igrao pola godine za Tjenđin Gold Lajonse, da bi u martu 2019. otišao u kineskog niželigaša Anhuj. U oktobru iste godine prešao je u Olimpijakos, gde je odigrao 21 utakmicu u Evroligi i prosečno beležio nešto manje od pet poena, uz gotovo četiri asistencije i jedan skok.
Sezona u Crvenoj zvezdi bila mu je najbolja u evroligaškoj karijeri. Za 30 kola imao 13,4 poena, pet asistencija i 2,3 skoka po utakmici.
Ročesti, rodom iz Teksasa, prve korake napravio je na Univerzitetu Vašington, a nakon toga profesionalnu karijeru u Evropi započeo je 2009.godine nastupajući za nemački Getingen. Visok je 185 centimetara i težak 88 kilograma.
Ročesti je svojevremeno bio najbolji strelac Evrolige, a u karijeri je sakupio ogromno iskustvo noseći dresove Le Mana, Baskonije, Makabija, Nižnjeg, Montepaskija, Lokomotive iz Kubanja, Crvene zvezde i prošle sezone Olimpijakosa.
Osim u brojnim evroligašima, Ročesti je u dva navrata igrao i za kineske klubove Tjenđin i Anhuj, a bio je u jedan od najboljih košarkaša tamošnjeg šampionata.
Sada ćemo ga ponovo gledati u dresu Zvezde. Obradović je dobio željeno pojačanje na spoljnim pozicijama, pa će njegov zadatak biti da pomogne Holu, Voldenu i Lojdu.
Tejlor Ročesti ponovo u Crvenoj zvezdi! 🔴⚪️🧬
Welcome back, @Trochestie! 🙌🏻
Detaljnije: https://t.co/hjQt7Xdo4c#WeAreTheTeam #TogetherWeStand #kkcz #RedAndWhiteDNA pic.twitter.com/JLOouVac8u— KK Crvena zvezda (@kkcrvenazvezda) October 7, 2020
Mozzartsport
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo
Pročitajte: