Fudbal / 777 pregleda
Šanse sve više rastu! Arnautović konačno stiže u Crvenu zvezdu?

Košarka / 1077 pregleda
ŠOKANTNO SAZNANJE! Crvena zvezda neće igrati Evroligu, već FIBA Ligu šampiona!?
Košarka / 794 pregleda
TEŠKA POVREDA BOLOMBOJA! Stigle loše vesti iz SAD
Fudbal / 1228 pregleda
Zvezda pronašla pojačanje u Švedskoj
Fudbal / 1638 pregleda
Španski velikan krade Crvenoj zvezdi vezistu
Fudbal / 1577 pregleda
Crvena zvezda nadomak istorijskog uspeha
Fudbal / 1717 pregleda
Zvezda ima velike planove sa Lanetovim sinom
Košarka / 1077 pregleda
ŠOKANTNO SAZNANJE! Crvena zvezda neće igrati Evroligu, već FIBA Ligu šampiona!?
Košarka / 794 pregleda
TEŠKA POVREDA BOLOMBOJA! Stigle loše vesti iz SAD
Fudbal / 777 pregleda
Šanse sve više rastu! Arnautović konačno stiže u Crvenu zvezdu?Došao kao veliko pojačanje u odbrani a sad igra veznog u beton ligi

Kroz Crvenu zvezdu je prodefilovao ogroman broj fudbalera u prošlosti, kada ne bismo gledali preterano daleko, da samo ostanemo u drugoj deceniji 21. veka, ponovo ostaje velik broj igrača. Neki su se snašli van Marakane, neki su odavno batalili fudbal, a neki igraju u beton ligama. Jedan od njih je i Stevan Reljić.
Tog januara 2010. godine u ekipu sa Marakane je stigao Stevan Reljić, levi bek iz Rudara iz Pljevlja i prema rečima tadašnjeg sportskog direktora, radilo se o vrhunskom talentu i igraču koji je trebalo da bude budućnost kluba.
Sve je nekako izgledalo da bi on trebalo da bude "sledeća velika stvar" na Marakani.
Pročitajte:
- Izuzetno cenim Stevana još od ranije pošto sam mu bio trener. Igra na mestu levog beka, ima izuzetne fizičke predispozicije, služi se i levom i desnom nogom, ofanzivan je... Biće veliko pojačanje - pričao je tada Ivan Adžić.
Ipak, u tom prvom mandatu je Reljić skupio tek pet mečeva za polusezonu, a onda i 10 u drugoj, bez preteranog učinka. Zvezda je tad odlučila da ga pošalje na pozajmicu u Borac iz Čačka, a potom ga je kupio i Vardar. Dobio je i novu priliku Reljić, pre nego je otišao u Konkordiju, odakle se vratio u Rudar u kom se penzionisao 2018. godine.
Između ostalog je Adžić tada rekao i da Reljić može da igra na poziciji zadnjeg veznog, što nije igrao nikad u profesionalnoj karijeri, ali igra sada, nastupajući za ekipu Rudara iz Bresnice, koja nastupa u Moravičkoj okuržnoj ligi.
Reljić je standardan u ekipi Rudara, koji je na 11. mestu u ovom takmičenju.
(Telegraf.rs)
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo