Mijatović het trikom RAZBIO subotički Spartak!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Spartaka su Subotici sa 4:1, u okviru 19. kola Superlige Srbije.

Izabranici Baraka Bahara na taj način su napravili dobru uvertiru pred večiti derbi, koji je na programu u sredu, 20. decembra od 18.00 u Humskoj.

Kada je reč o samoj utakmici, gosti iz Beograda su u potpunosti opravdali ulogu favorita, što se videlo i kroz dešavanja na terenu.

Od prvog minuta, crveno-beli su imali loptu u nogama, i tačnim pasovima pokušavali su da pronađu "rupu" u defanzivnoj liniji domaćina.

Prva ozbiljnija situacija pred golom Spartaka viđena je u osmom minutu, kada je Aleksandar Katai centrirao, a Šerif Ediaje je sa peterca glavom pogodio prečku.

Nekoliko minuta kasnije, Todoroski je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je lopta bez problema završila u rukama Omrija Glazera.

A onda, u 26. minutu, pritisak crveno-belih im se i isplatio. Mladi Jovan Mijatović je nastavio u golgeterskom rimtu, te se dobro snašao u kaznenom prostoru, i glavom poslao loptu iza leđa Vulića.