Crvena zvezda slavila u Vranju

U gostujućoj utakmici u Vranju, crveno beli vode protiv Vranja rezultatom 0:1.   Jedini gol je postigao Stojiljković u 28. minutu. Ukoliko se utakmica završi pozitivnim rezultatom po crveno bele, zadržaće prvo mesti na tabeli sa 46 bodova. Zvezda još nije izgubila utakmicu u domaćem prvenstvu, ali je odigrala nerešeno protiv večitog rivala Partizana. Partzian zaostaje 13 bodova za Crvenom zvezdom, dok je Dinamo poslednji sa 7 bodova.   POLUVREME U nastavku utakmice Zvezda je postigla još 2 gola a strelci  su bili Babić i Veljko Simić. Utakmica je završena rezultatom 0:3 u korist Zvezde. Crveno beli su novom pobedom zadržali prvo mesto na tabeli, sa neverovatnim skorom od čak 16 utakmica u kojima nisu poraženi. U sledećem kolu Superlige Crvena zvezda gostuje u Nišu protiv Radničkog koji je trenutno 2. na tabeli sa samo jednim porazom.