Zvezdini kadeti PETARDOM “razbili” Partizan

Već je u prvom poluvremenu (2:1) moglo da se nasluti šta će se izroditi iz ovog meča i kakva će goleada uslediti

Kadeti Crvene zvezde savladali su vršnjake iz Partizana sa 5:2 u 9. kolu kadetske lige Srbije na svom terenu i tako su bar nakratko preuzeli prvo mesto u ovom rangu takmičenja.

Mogu "crveno-beli" da odahnu jer imaju blistavu budućnost.

Pored omladinaca koji već neko vreme uveseljavaju na evro-sceni, sada su to počeli isto da rade i kadeti, koji su "petardom" ispratili Partizan.

Ovom pobedom, Zvezda je došla do osme pobede u prvenstvu, dok ima i jedan poraz, dok je s druge strane ekipa Partizana došla do trećeg poraza.

U prvom poluvremenu su krenuli kadeti Zvzde silovito i slomili su otpor Partizana već u 11. minutu utakmice, kada je Jovan Šljivić pogodio za 1:0. Isti igrač je dva minuta kasnije povisio na 2:0, da bi u 17. minutu Mirčetić smanjio na 2:1.

Tim rezultatom je bilo gotovo prvo poluvreme, a onda je krenulo drugo poluvreme gde su se kadeti Zvezde još više raspucali.

Prvo je u 46. minutu Miladinović povisio na 3:1, potom je iz penala Vukičević doneo prednost od 4:1, da bi ponovo Mirčetić smanjio na 4:2

Konačnih 5:2 postavio je Veljko Dimitrijević na samom kraju meča.