Zvezdina deca se RASPUCALA u Kruševcu, pogledajte njihove golove

Crveno-beli imaju ozbiljne talente, koji su iskoristili šansu u duelu 1/16 finala Kupa Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde rešili su probleme protiv Trajala u Kruševcu u šesnaestini finala Kupa Srbije, a sve je završeno u drugom poluvremenu. Crveno-beli su na kraju slavili sa 6:0 i prošli u osminu finala.

Posle autogola Spasojevića u prvom poluvremenu, što je bio i jedini gol u prvom poluvremenu, Zvezda je pojačala ritam u drugom poluvremenu i rešila meč protiv trećeligaša.

Najpre je Endiaje dao gol za 2:0 u 53. minutu, a sve je rešeno u režiji Zvezdine dece, Jovana Šljivića, Nikole Kneževića i Jovana Mijatovića.

Najpre su Šljivić i Knežević postigli efektne golove, koji su bili skoro preslikani. Prvo je Šljivić sa dvadesetak metara uputio snažan udarac i dao lep gol i pogodio donji desni ugao čuvara mreže Trajala.

Ovo je Šljiviću, koji je jedan od najvećih bisera kluba bio prvenac u crveno-belom dresu.

Samo dva minuta kasnije prvenac je upisalo još jedno Zvezdino dete. Gotovo na preslikan način i Nikola Knežević je postigao gol i stavio tačku na utakmicu.

Ubrzo nakon toga videli smo još dva gola Zvezdine dece. Najpre je Jovan Mijatović dao gol posle dobrog centaršuta Koste Nedeljkovića, da bi na kraju meče Jovan Šljivić po drugi put zatresao mrežu i postavio konačnih 6:0.