ZVEZDIN NAPADAČ DOMINIRA U NORVEŠKOJ! Pogodio u “ludom” meču, suvereno drži čelo liste strelaca

Norvežanin pogodio 21. put ove sezone

Norveški napadač Ohi Entoni Kvoeme Omoijuanfo (27), ili samo Ohi, koji se očekuje na "Marakani" od januara, nemilice trese mreže u norveškom šampionatu.

Svoj 21. gol, kojim je učvrstio lidersku poziciju na listi najboljih strelaca, postigao je na meču Molde - Viking, u 71. minutu, minut posle izjednačujućeg gola rivala, i minut pre još jednog izjednačenja Vikinga!

Bila su to tri potpuno "luda" minuta ovog meča, golovi su se ređali kao na traci, za 2:2, nakon što je još u prvom poluvremenu Uland-Andersen pogodio za vođstvo Moldea.

Molde je u samom vrhu tabele, trenutno poravnat sa Bodo Glimtom na čelu, a svakako da je tome među najzaslužnijima i Ohi, koji će od januara zadužiti opremu Crvene zvezde i staviti se na raspolaganje Dejanu Stankoviću.

Nema sumnje da će Molde, sa druge strane, izgubiti izuzetnog golgetera.