Fudbal / 4904 pregleda
BOMBA IZ NBA! Nikola Vučević na pragu Crvene zvezde!?
Košarka / 2014 pregleda
Miloš Teodosić se vratio u Crvenu Zvezdu!
Košarka / 3345 pregleda
Velika bruka Crvene zvezde! “Metla” u polufinalu, Partizan ide u finale
Fudbal / 2272 pregleda
“Potvrda dominacije u srpskom fudbalu koja nikada ranije nije viđena”
Fudbal / 2414 pregleda
Zvezda je osvojila Kup Srbije, šesta dupla kruna u nizu
Fudbal / 2532 pregleda
Zvezda ostaje bez ogromnog pojačanja, ništa od rekordne kupovine u Rusiji
Fudbal / 2368 pregleda
Đokanović: “Verujem da ovaj put Zvezda pada u finalu, da posle šest godina osvojimo trofej”Zvezdin funkcioner u problemu
- Igrač, trener, odgovorni funkcioner kluba, član rukovodstva kluba i Saveza, koji daje izjave u sredstvima javnog informisanja o suđenju, kazniće se: novčanom kaznom
Partizan i Crvena zvezda su na terenu "miroljubivo" podelili po bod posle remija (1:1), ali su crno-beli ovog puta omanuli u organizaciji najvažnije utakmice srpskog fudbala, pošto su na atletskoj stazi iza oba gola imali službena lica i foto-reportere koji, navodno, nisu to "po zanimanju".
Osim toga, disciplinci će se baviti i propustima gostujućeg kluba, čiji su igrači na terenu i rukovodioci van njega izašli iz okvira sportskog ponašanja i fer-pleja.Kako "Novosti" nezvanično saznaju, oštre kazne čekaju Partizan i Zvezdu, ali i generalne direktore oba kluba, Miloša Vazuru i Zvezdana Terzića, koji su prekršili član 87 Disciplinskog pravilnika, u kom stoji:
Pročitajte:
- Igrač, trener, odgovorni funkcioner kluba, član rukovodstva kluba i Saveza, koji daje izjave u sredstvima javnog informisanja o suđenju, kazniće se: novčanom kaznom, zabranom igranja, odnosno vršenja funkcije u trajanju do šest meseci, a u težim slučajevima do godinu dana.
Podsetimo, Terzić i Vazura su odmah po završetku derbija komentarisali suđenje Novaka Simovića u meču koji je, po proceni objektivnih ljubitelja fudbala, bio, najblaže rečeno, skromnog kvaliteta.
Prema našim saznanjima, generalnom direktoru crno-belih Vazuri preti i vremenska kazna zabrane obavljanja dužnosti jer je izjavio da je "sudija Simović u poluvremenu dobio poziv koji se ne odbija".
Espreso
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo
Pročitajte: