Zvezda u polufinalu KUPA, Ivanić postigao prvenac, majstorija Bena kruži internetom (FOTO)

FK CRVENA ZVEZDA - FK RADNIK 2:0
(Ivanić 17, Ben 43)

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Milunović, Babić, Gajić, Jovančić, Ivanić, Jirka (Ebisilio 46), Ben, Simić, Pavkov.
Klupa: Popović, Savić, Jovičić, Vulić, Joveljić, Vukanović.

Radnik: Lekić, Kričak, Kovačević, Pavlović, Milovanović, Kojić, Stojanović, Fransis (Zlatanović 46), Damnjanović (Stevanović 46), Bojić (Đorđević 65), Stamenković.
Klupa:
Vasiljević, Pajović, Miladinović, Ristović, Zlatanović.

TOK MEČA:

59. minut - Umalo gol Ebisilija, umesto toga samo korner za Zvezdu.

52. minut - Opasan napad Lučana. Babić je presekao jednu loptu. Da nije, Zlatanović bi izašao jedan na jedan sa Borjanom.

47. minut - Gajić je svojim prodorom po desnoj strani ''otvorio'' drugo poluvreme.

46. minut - Vladan Milojević je izvršio izmenu, Erika Jirku zamenio je Ebisilio. S druge strane, u ekipi Radnika ušli su Stevanović i Zlatanović.

45. minut - POLUVREME!

43. minut - GOLLL! Zvezda vodi 2:0. Gol Bena iz slobodnjaka, majstorija sa ivice kaznenog prostora. Inače, to je prvi gol napadača Zvezde u Kupu.Play Video

41. minut - Faul za Zvezdu na ivici kaznenog prostora. Smić je dobio nogu u glavu i posekotinu ispod oka.

40. minut - Uf, kakva šansa za Milunovića. Malo je falilo da štoper Zvezde da gol, ali je Jovanović za dlaku bio brži i izbacio je loptu u korner.

35. minut - I Ben je bio u dobroj prilici, ali je njegov šut sa 15 metara prošao pored stative.

33. minut - Veliki promašaj Simića! Ben je probio po desnoj strani, dao Jirki koji je servirao Simiću na petzerac, ali je ovaj očajno šutirao preko gola. Minut kasnije Simić je tražio i penal, ali Nikolić nije svirao.

24. minut - Kontranapad Radnika nije urodio plodom, intervenisao je Babić.

20. minut - Povreda Stojkovića, ukazuje mu se pomoć.Play Video

17. minut - GOLLL! Majstorija Ivanića glavom posle kornera, crveno-beli vode 1:0.

14. minut - Prvi udarac ka golu Radnika, Ivanić je probao sa nekih 22, 23 metra.

12. minut - Pritisak Zvezde, međutim, bez konkretne akcije.

2. minut - Stojković slučajno pogodio stativu posle centaršuta, ali je lopta prethodno izašla van terena.

1. minut - Počela je utakmica na Marakani.