, 89)

Crvena zvezda: Borjan, Bakajoko, Degenek, Eraković, Rodić, Sanogo, Nikolić, Kang (Stanković 46)a, Falko (Vukanović 46), Gavrić, Pavkov (Krstović 46).

Arđeš:

Uživo:

90. minut Krstović postiže drugi gol za konačnih 3;0

82. minut šansa za Rumune ali bezuspešno.

68. minut - Umalo gol za Arđeš! Teles je dobio loptu od Tofana sa desne strane, ali je šutirao preko gola.

62. minut - GOLLL! Zvezda vodi 2:0, strelac je Nikola Krstović. Sam se izborio za loptu i sa nekih 20-ak metara pogodio mrežu Rumuna jakim i preciznim udarcem.

58. minut - Bez uzbuđenja u nastavku. Uglavnom se igra između dva kaznena prostora.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme! Nekoliko izmena je napravio trener Stanković. Na terenu su Nikola Stanković, Aleksa Vukanović i Nikola Krstović, a van igre su izašli Gelor Kanga, Filipo Falko i Milan Pavkov.

45. minut - POLUVREME! Zvezda vodi 1:0 golom Nikolića, a vredi pomenuti da su izabranici Dejana Stankovića bili konkretniji u prvom delu.

39. minut - Korner za Zvezdu posle pokušaja Falka.

30. minut - Ima Zvezda inicijativu, mada i Rumuni prete iz prekida.Play VideoAko želite da gledate video boljeg kvaliteta, molimo vas isključite bloker reklama (Ad Blocker)0:56

14. minut - GOLLL! Zvezda vodi 1:0, strelac je Veljko Nikolić. Asistencija se piše Bakajoku koji je pokušao da uposli Kangu, ali je lopta stigla do NIkolića koji sa 10-ak metara pronalazi put lopte ka mreži.

4. minut - Prva prtilika za Zvezdu, Gavrić je šutirao ka golu Rumuna.

1. minut - Počela je utakmica u Štegersbahu.

Najava meča:

Crveno-beli su do sada odigrali dve utakmice i zabeležili su oba trijumfa. Prvi prpotiv GAK-a rezultatom 4:0, dok su prenekoliko dana savladali Aris rezultatom 2:1.

Nakon Arđeša, crveno-beli će u četvrtak od 20.30 minuta imati generalku protiv najtežeg rivala na pripremama - Šturma iz Graca! Izabranici Dejana Stankovića se potom vraćaju u Beograd u u petak 16. jula ih očekuje derbi 1. kola Superlige protiv Vojvodine.