Zvezda slavila u proveri protiv grčkog Arisa

Pobeda Crvene zvezde protiv Arisa

/Babić 59, Kanga 81. penal - Bertoljo 79/

Uživo:

81. minut - Vodi Zvezda opet, a strelac je Gelor Kanga! Pre toga je Aksel Bakajoko oboren u šesnaestercu, a gosti su burno negodovali kod glavnog sudije smatrajući da je olako pokazao na belu tačku.

79. minut - Još jedan penal za Aris! Sanogo je nabio šaku u lice igraču Arisa pa je glavni sudija pokazao ponovo na 11 metara. Ovog puta loptu je uzeo Fakundo Bertoljo i nije bilo greške! Rutinski je pogodio mrežu Popovića za 1:1.

75. minut - Obrukao se Mateo Garsija! Miloš Degenek je skrivio penal, loptu na belu tačku namestio bivši fudbaler Zvezde, ali užasno šutirao preko gol. Propala je šansa Arisa da dođe do izjednačenja...

65. minut - Promenio je Stankoviž 10 igrača, pa su u finišu za crveno-bele uz golmana Popovića na terenu: Bakajoko, Degenek, Eraković, Gobeljić, Sanogo, Kanga, Falko, Srnić, Gavrić i Pavkov.

59. minut - GOOOL za Zvezdu, strelac je Srđan Babić! Ben je nabacio loptu iz slobodnog udarca, pravo na glavu štopera crveno-belih koji je majstorski matirao golmana Arisa. Zasluženo vođstvo Zvezde posle mnogo bolje igre...

45. minut - Kraj prvog poluvremena, bez golova u duelu Crvene zvezde i Arisa.

36. minut - Tek sada je Aris konkretno zapretio prvi put na meču Zoranu Popoviću. Udarac je sa oko 17 metara oprobao Mateo Garsija, ali je bio neprecizan.

21. minut - Nema golova, ali je Zvezda bolja u uvodnim minutima utakmice. Ben je u 14. imao dobru šansu da donese prednost crveno-belima, dok se u 21. mladi Krstović obrukao u situaciji jedan na jedan sa golmanom Arisa koji ga je pročitao.

1. minut - Počeo je meč.

Fudbaleri Crvene zvezde imaju drugu proveru na letnjim pripremama u Austriji, a rival im je grčki Aris od 18 časova.

Crveno-beli i solunski žuti su do sada samo jednom odmerili snage i to 2007. godine u grupnoj fazi Lige Evrope kada je Aris zgromio Zvezdu sa 3:0 na svom terenu. Tada je na klupi crveno-belih sedeo Milorad Kosanović.