ZVEZDA SE NE ZAUSTAVLJA! Filip Kositć u pregovorima sa Crvenom zvezdom

Za srpskog fudbalera koji igra u Juventusu, navodno nema mesta u Torinu...

FK Crvena zvezda ne prestaje da iznenađuje navijače ambicioznim planovima za letnji prelazni rok. Nakon što je odjeknuo dolazak Marka Arnautovića, na Marakanu bi, prema najnovijim informacijama iz Nemačke, mogao da stigne još jedan proslavljeni srpski internacionalac – Filip Kostić.

Pored njega, odavno je poznato da su crveno-beli vodili pregovore i sa Dušanom Tadićem.

Nemački list Kiker, pozivajući se na svoje pouzdane izvore, plasirao je informaciju koja je uzburkala fudbalsku javnost. U tekstu se navodi da Crvena zvezda aktivno radi na dovođenju svih pomenutih fudbalera, ističući da bi trojica iskusnih asova uskoro mogla da obuku dres srpskog šampiona.

– Pored Arnautovića, srpski šampion radi na potpisivanju još jedne veteranske zvezde – Dušana Tadića, koji je slobodan igrač. Na nišanu je i Filip Kostić. On je trenutno pod ugovorom sa Juventusom, ali za njega nema neke velike perspektive u Torinu – piše Kiker jasno aludirajući na želju Zvezde da sklopi tim sposoban za najveće domete.

Filip Kostić je rođen u Kragujevcu, a svoju fudbalsku karijeru započeo je u Radničkom, pre nego što se otisnuo u inostranstvo.

Prvi klub van Srbije bio mu je holandski Groningen, gde je ostavio izuzetan utisak. Nakon toga, usledilo je osam godina dug boravak u Nemačkoj, gde je stekao status jednog od najboljih levih bočnih igrača u Evropi, pre nego što se preselio u torinski Juventus.

Upravo činjenica da u redovima "stare dame" nema zagarantovano mesto otvara vrata potencijalnom povratku u srpski fudbal.

Telegraf.rs

Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo