ZVEZDA ISPALA IZ LIGE ŠAMPIONA NAKON PENALA! Falčineli i Degenek promašili

Crveno-beli će igrati plej-of za ulazak u LE

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspleid a se plasiraju u plej-of LIge šampiona, pošto su psole penal serije poraženi od Omonije na Kipru rezultatom 4:2 (1:1, 1:1)!

Tragičari u penal seriji su Falčineli i Degenek koji su promašivali sa bele tačke u trećoj i četvrttoj seriji. Prethodno je Mirko Ivanić u 44. minutu izjednačio rezultat u regularnom delu s obzirom na to da je Luftner u 31. iskoristio kiks odbrane crveno-belih.

OMONIJA - CRVENA ZVEZDA 1:1 (1:1, 1:1)
(Luftner 31 - Ivanić 44)

Omonija: Fabiano, Lang, Hubočan (Kusulos 90+3), Luftner, Ležijaks, Papulis (Loizu 97), Žordi Gomez, Viktor Gomeš, Tijago (Asante 118), Buteak, Kakuli (Sene 65)
Klupa: Kirijakidis, Duriš, Mavrais.

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić (Gajić 106), Sanogo, Kanga, Ivanić (Jovančić 81), Ben, Katai (Gavrić 101), Vukanović (Falčineli 89)
Klupa: Popović, Pankov, Nikolić.

Uživo:

4:2 - Omonija ide dalje, Lecjaks je strelac.

3:2 - I Degenek je promašio penal.

3:2 - Omonija vodi posle tri serije, Asante je strelac.

2:2 - Falčineli promašio penal za Zvezdu, Fabijano mu je odbranio udarac.

2:2 - Vitor Gomeš je izjednačio rezultat.

1:2 - Ben po sredini, još jedan gol za Zvezdu.

1:1 - Žordi Gomeš je strelac za Omoniju, poslao je Borjana na drugu stranu.

0:1 - Gavrić je pogodio sa bele tačke, tukao je po sredini.

KRAJ! IZVODE SE PENALI NA KIPRU!

120. minut - Bila je to prilika za Zvezdu da psole slobodnog udarca ubaci loptu i uradi nešto više, ali bezuspešno.

118. minut - Asante menja Tijaga u ekipi Omonije.

117. minut - Oštar start Gajića u kaznenom prostoru Omonije, i za njega žuti karton.

116. minut - Žuti karton i za Milunovića, zaustavio je Senea na nedozvoljen način.

112. minut - Odlična prilika za Zvezdu! Gavrić je lepo gađao sa ivice kaznenog prostora, lopta je otišla tik iznad prečke.

109. minut - Žuti karton za napadača Omonije Senea koji je bio neoprezan prilikom starta nad Sanogom.

106. minut - Zvezda drugi produžetak otvara izmenom, Gajić je ušao umeso Rodića koji je jedva stajao na nogama.

105. minut - Kraj prvog produžetka!

103. minut - Gomez je pokušao da iznenadi Borjana iz slobodnog udarca, ali je lopta završila preko gola. Čuvar Zvezdine mreže je za svaki slučaj bio na lopti.

101. minut - Izmena u Zvezdi, Željko Gavrić menja Kataija!

100. minut - Korner za Zvezdu, snage je sve manje među fudbalerima.

97. minut - Omonija pravi izmenu, Loizu ulazi umesto Papulisa.

90. minut - Počeo je prvi produžetak na GSP stadionu, i to žutim kartonom Kusulosa koji je faulirao Falčinelija.

KRAJ! IGRAJU SE PRODUŽECI U NIKOZIJI!

90. minut - Igraće se još tri minuta zaustavnog vremena. Akos e rezultat ne promeni, igraće se produžeci.

89. minut - Izmena u Zvezdi, Falčineli je na terenu umesto Vukanovića.

88. minut - Tempo je odavno pao, ali je Jovančić mogao nešto više sa neka 22 metra. Ipak, šutirao je slabijom levom nogom.

84. minut - Buteak je pripretio crveno-belima, ali je to bila teška situacija. Samo gol-aut za Zvezdu.

83. minut - Žuti karton za Đordija Gomeza, bio je to oštar faul nad Kangom.

81. minut - Izmena u redovima Zvezde, Jovančić menja Ivanića.

80. minut - Probio je Katai, ali je Vukanović izblokiran iz blizine. Samo korner za Zvezdu.

79. minut - Opet Ben, i opet promašaj. Sada je to bio udarac sa 2o metara.

75. minut - Sjajna prilika za Zvezdu! Ben je sada bio sma na 11 metara, lopta je išla u gol, ali je neko od defanzivaca Omonije telom blokirao šut Bena.

67. minut - Ako je kod gola loše reagovao, Borjan je sada spasio Zvezdu. Volej Buteaka je već bio viđen u golu crveno-belih, ali je Borjan maestralno reagovao i izbacio u korner.Play VideoAko želite da gledate video boljeg kvaliteta, molimo vas isključite bloker reklama (Ad Blocker)0:31

65. minut - Izmena u redovima Omonija! Sene je zamenio Kakulija! Inače, u pitanju je fudbaler Bazela na pozajmici u kiparskom klubu.

63. minut - Žuti karton za Langa, jer je zaustavio Bena na neka 23 metara od gola Omonije. Ipak, Kanga je šutirao pravo u Fabijana.

62. minut - Sreća za Zvezdu! Viktor Gomeš je šutirao sa 20-ak metara. Lopta je prohujala tik pored stative.

61. minut - Ponovo Ivanić, lepa akcija Zvezde koja se nije završila golom. Šutirao je tik pored stative iz drugog plana.

59. minut - Uf, kakva šansa za Bena! Sam je bio na deset metara, dobio je loptu levo od Rodića, ali je šutirao visoko preko gola. Mogao je ovo lako da bude gol za crveno-bele...

Printskrin: RTS

55. minut - Malo je falilo da Omonija dođe do gola, posle jedne polukontre. Ipak, Rodić je blokirao jednog igrača domaćeg tima.

54. minut - Prilika za Milunovića posle kornera, ipak niej dobro zahvatio loptu.

53. minut - Žuti karton za Hubočana, faulirao je Vukanovića na 25 metara. Katai je šutirao iz slobodnjaka u golmanov ugao, ali je Fabijano izbacio u korner.

52. minut - Žuti karton za Kataija koji je zaustavio Papulisa u pokušaju kontranapada.

47. minut - Prvi pokušaj u nastavku, Katai je šutirao sa leve strane, ali je Fabijano odbranio.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme na GSP stadionu!

45. minut - POLUVREME!Play VideoAko želite da gledate video boljeg kvaliteta, molimo vas isključite bloker reklama (Ad Blocker)1:09

44. minut - GOLLL! Zvezda je izjednačila u Nikoziji! Strelac je Mirko Ivanić glavom sa pet metara. Sjajno je Ben centrirao, pogodio ga je u čelo sa desne strane!

39. minut - Umalo gol za Zvezdu, ali je Kavano svirao faul Sanoga nad golmanom Fabijanom.

34. minut - Probudila se Zvezda! Ipak, od svih naleta crveno-beli su imali samo dva kornera.

31. minut - GOLLL! Omonija vodi 1:0, strelac je Luftner posle kornera! Borjan je loše odbio loptu, ona je udarila u stativu i pala na glavu defanzivcu Omonije.