Zvezda i Partizan su se otimali oko njega, a njegov debi razočarao sve

Težak poraz Peruđe.

Slobodan Rajković neće po dobrom pamtiti debi pred navijačima Peruđe. U duelu sa Specijom u okviru 23. kola Serije B, tim trenera Serse Kozmija poražen je sa 3:0, a nekadašnji srpski reprezentativac pružio je blago rečeno lošu partiju

Igrač za koga su se u ovom prelaznom roku interesovali Partizan i Crvena zvezda odlučio se da posle puno neizvesnosti potpiše ugovor sa Peruđom i vrati se u Italiju gde je nekoliko sezona nastupao za Palermo.

Prvi meč odigrao je protiv Juve Stabije prošlog vikenda. Igrao je samo poslednjih 10 minuta, da bi se protiv Specije našao u startnoj postavis

Krajem prvog poluvremena Rajković je bio krvac što su gosti poveli sa penala koji je realizovao Riči. U  nastavku je klimava odbrana Peruđe još dva puta kapitulirala.

Matirao je ih je u 60. minutu Nzola, da bi konačan rezultat postavio Riči još jednim preciznim udarcem sa bele tačke. Italijanski mediji su kao krivca za poraz označili Rajkovića koji je dobio daleko najmanju ocenu za prikazano na terenu.

Evo kako to izgleda kad drug Boban zauzme svoje mesto u odbrani..lagana 3 komada i najlošije ocenjeni igrač u svojoj ekipi..hvala Bobane što nisi odabrao nas