Zvezda demolirala OKK Beograd i nastavila pobednički niz

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su OKK Beograd u meču 4. kola košarkaške Superlige Srbije i tako zadržali stopostotni učinak.

Sam početak susreta pripao je gostima koji su posle uvodnog koša Zvezde, napravili seriju od 11 poena i tako nagovestili da se neće tek tako predati.

Ipak, jedna tajm-aut trenera Milana Tomićabio je dovoljan da se njegovi izabranici vrate u meč. Tako su se posle zakucavanja Odža i trojke Dobrića i ostali košarkaši crveno-belih "probudili", pa je kraj četvrtine rešen u korist domaćih 19:16.

Ujedno, to je bila i najneizvesnija deonice jer je već do poluvremena Zvezda vodila 42:29.

U nastavku, domaći košarkaši nastavili su u istom ritmu i nisu dozvoljavali protivniku da se razigra, pa se pobeda nije dovodila u pitanje do kraja susreta.

Na ovom susretu trener Tomić koristio je igrače koji su nešto manju minutažu imali tokom većeg dela ABA lige, pa su tako svoje minute upisali Kešelj, Radanov, Ristić i Nenadić.