Zvezda će dovesti Kataija ali tek…

Saga Alesandar Katai se završila. Posle površnih pregovora, Zvezda se ipak odličila za Van La Para. Probala je Zvezda i sa Čavrićem ali nije uspelo.

Verovatno je ispalo najbolje. Van La Par je ozbiljan igrač, zaista ozbiljan do te mere da u našoj ligi nismo imali takvog čarobnjaka. Probala je Zevzda i sa Kataiem, ali nije moglo.

Kataiu ističe ugovor u decembru i tada će biti slobodan igrač. Možda će baš to biti prilika da se uradi veliki posao, sad su Amerikanci tražili veliki novac, a činjenica da ima par meseci do kraja ugovora ipak odlaže transfer Aleksandra koji će se gotovo sigurno u decembru vratiti na Marakanu.

Inače Tumbaković je pozvao Kataia u reprezentaciju.

Bivšeg fudbalera Vojvodine i Crvene zvezde zvao je i prethodni selektor Mladen Krstajić, koji je Kataija vratio među „orlove“ za duele sa Ukrajinom i Litvanijom.

Srbija 7. septembra čeka Portugalce na stadionu „Rajko Mitić“, a tri dana kasnije gostuje Luksemburgu.

Izvor: beogradskiportal.rs