“Želimo oba trofeja! To je gen Crvene zvezde!”

"Želimo oba trofeja! To je gen Crvene zvezde!"

Ubedljiv trijumf crveno-belih!

Crvena zvezda je na impozantan način savladala Novi Pazar u okviru polufinala Kupa Srbije rezultatom 8:0. Utiske posle meča i plasmana u finale gde će crveno-beli odmeriti snage sa večitim rivalom, izneo je pomoćni trener stručnog štaba – Nebojša Milošević.

-U završnici takmičenja i sezone, kada je nekoliko utakmica ostalo do kraja i kada je aktivna borba za trofej, šef stručnog štaba Dejan Stanković i svi mi insistiramo da kvalitetan pristup bude od prvog minuta, te da najozbiljnije i najprofesionalnije uđemo u meč sa ciljem plasmana u finale. Mislim da je profesionalni odnos dominirao svih 90 minuta, a brzim golovima na startu meča i efikasnom igrom, uspeli smo praktično sve da rešimo. Imali smo kvalitetan odnos i pristup, onakav kakav se podrazumeva kada se nosi dres Crvene zvezde. Dominirali smo i u drugom poluvremenu, igrači koji su ušli sa klupe su dali značajn doprinos plasmanu u finale. Videli smo lepe golove, dva Stankovića, jedan Stanića… Lepo veče koje nas vodi u finale i borbu za trofej – počeo je Milošević.

Već u nedelju od 18 časova i 30 minuta, izabranike Dejana Stankovića čeka gostovanje Napretku u Kruševcu, tako da vremena za odmor nema.

– Završnica je takmičenja, imamo još tri utakmice i maksimalno smo koncentrisani i motivisani. Idemo iz meča u meč ka osvajanju oba trofeja. To je gen Crvene zvezde i to nam je u krvi. Hvala i navijačima, jer uz njihovu pomoć i podršku je sve lakše i lepše – podvukao je Milošević.