VULIĆ NASTAVLJA DA ODUŠEVLJAVA: Prelep gol za izjednačenje u Subotici

Trener Zvezde Vladan Milojević odlučio je da poštedi udarne snage pred dvomeč odluke sa Jang Bojsem, pa je Spartaku u Subotici izveo kombinovanu postavu, uz kompletnu promenu u napadačkoj formaciji.

TOK MEČA

Spartak - Crvena zvezda 1:1
(Tufegdžić 6 - Vulić 37)

37. minut - GOOOOOL, 1:1, Vulić...

28. minut - Brane grčevito subotičani svoj gol, Otašević je sa gol-linije glavom skinuo udarac Jevtovića! Gađao je ofanzivac Zvezde mrežu sa sedam-osam metara iskosa, svi na stadionu su videli gol, međutim Otašević se isprečio i spasio svoj tim.

26. minut - Još jedna velika prilika za Beograđane i još jedna vrhunska intervencija golmana Spartaka Ostojića - pročitao je udarac Simića u duelu "jedan na jedan".

15. minut - Ofanziva zvezde, dve šanse su imali gosti u kratkom periodu. Prvo je Milunović bio najbolji u skoku na centaršut Vulića, šutirao je pravo u Ostojića, a onda je i Rodić "zategao" šut unutarz kaznenog, no nije bio precizan.

6. minut - GOOOOOL, 1:0, vodi Spartak! Odličan početak domaćina, iz prve šanse poveli su "Golubovi", a sjajno je sve odradio Lazar Tufegdžić. Izborio se za poziciju u kaznenom prostoru ispred Milunovića, a onda prevario Borjana koji je ostao na "krivoj nozi" nakon udarca ofanzivca Subotičana.

1. minut - Zvezda je imala veliku priliku već u 17. sekundi utakmice, Jevtović je bio sam ispred ostojiča, a ovaj mu "skinuo" udarac i odbio loptu u korner.

SASTAVI

Spartak: Ostojić - Dunđerski, Otašević, Tekijaški, Milošević - Jočić, Marčić - Mladenović, Tufegdžić, Denković - Šormaz

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Pankov, Milunović, Rodić - Petrović, Vulić, Simić, Jevtović - Krstović, Tomane.

Golubice zasenile fudbalere Spartaka i Zvezde: Subotica se pokonila učesnicama Lige šampionaPlay Video