Ostalo / 139 pregleda
“Mi u Beogradu ne mrzimo Hrvate, dok u Australiji rat još nije završen!”

Fudbal / 361 pregleda
Izjava Stankovića nakon plasmana u finale kupa Srbije
Fudbal / 419 pregleda
Zbog ovog transparenta je bila prekinuta Zvezdina KUP utakmica
Fudbal / 1241 pregleda
STIGLA POTVRDA! Gol Crvene zvezde je neregularan?

Fudbal / 1422 pregleda
LEGENDARNA IZJAVA DROGBE! “Lepo je kada Zvezda može da osvoji Evropu“
Fudbal / 515 pregleda
Da li je Zvezda povela iz ofsajda protiv Radnika?
Fudbal / 14492 pregleda
„Menadžeri su zvali mog oca i predlagali da pređem u Crvenu zvezdu“
Ostalo / 13597 pregleda
STRAŠNA EKIPA! Prosinečki odabrao najbolji tim od fudbalera sa kojima je igrao
Košarka / 5673 pregleda
DETONACIJA!!! Teodosić pojačava Zvezdu za narednu EVROLIGAŠKU SEZONU!?
Fudbal / 4303 pregleda
SEĆATE LI SE NJEGA!? Doveden kao OGROMNO pojačanje, sad je rezerva u LKS Lođ
Košarka / 3955 pregleda
Sjane vesti za Zvezdu stižu iz Crne Gore!
Fudbal / 3636 pregleda
ŠOK ZA ZVEZDAŠE! Aleksandar Katai napušta Zvezdu u avgustu!?“Vrhunac epidemije za nekoliko sedmica”

Dodik je izrazio očekivanje da će 130 respiratora iz Kine, koje je Fond zdravlja RS uplatio, uskoro stići
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da epidemija korona virusa još nije dostigla vrhunac, da su naredne sedmice ključne i da sve zavisi od poštovanja mera koje donose civilne vlasti.
- Stručnjaci smatraju da ovo nije vrhunac i da nas vrhunac čeka tek za nekoliko sedmica - rekao je Dodik za Federalnu televiziju, a prenosi RTRS.
Pročitajte:
On je pohvalio odgovornost građana Republike Srpske (RS) kada je reč o poštovanju mera uvedenih u cilju suzbijanja širenja virusa i dodao da mali broj pojedinaca, kršeći mjere, urušava celi sistem, zbog čega je neophodno pojačati mere u vezi sa izolacijom.
Dodik je izrazio očekivanje da će 130 respiratora iz Kine, koje je Fond zdravlja RS uplatio, uskoro stići.
- Svaki dan se borimo da omogućimo transport, čak smo zakupili kargo avion koji treba da odleti u dogovoru sa vlastima Kine i utovari robu - naveo je Dodik.
Pročitajte: