VAR REAGOVAO! Zašto je Dioni ponovo šutirao penal? Pogledajte spornu situaciju

Zanimljivo.

Crvena zvezda u 11. kolu Superlige gostuje ekipi Novog Pazara. Meč se igra pred praznim tribinama.

Meč je počeo fantastično po Crvenu zvezdu, u 3. minutu je Aleksandar Dragović debitantskim golom doneo prednost gostima. Centrirao je Gelor Kanga iz kornera, Dioni glavom prebacio loptu, a austrijski reprezentativac se odlično snašao i pogodio takođe glavom.

Nastavila je Zvezda u istom ritmu, pa 11 minuta kasnije stigla do 2:0, strelac ko drugi nego Aleksandar Katai. Kroz same 'rašlje' je prošla lopta i nikakvu šansu nije ostavio Katai golmanu domaćih da može da stigne tu loptu

Treći gol za Zvezdu dao je Sanogo fantastičnim udarcem u 20. minutu

U 68. minutu odigrala se interesantna situacija. Naime, Dioni je pao u kaznenom prostoru domaćih i izborio penal. Gelor Kanga je uzeo loptu, a onda je sa klupe Zvezde stigla informacija da baš Dioni šutira penal.

Francuz nije uspeo da pogodi mrežu, tačnije odbranio mu je Nikola Vujanac. Ipak, nakon što je prošlo skoro minut oglasile su se sudije iz VAR sobe i tražile da se penal ponovi. Naime, Damjanac nije bio bar sa jednom nogom na liniji kad mu je Dioni šutirao i zato penal nije bio regularan.

Iz drugog pokušaja Loi Dioni je pogodio i Zvezde je povela 4:0. Ovo je prvi prvenstveni gol francuskog igrača za beogradski klub.