UŽIVO: Bačka – Zvezda 1:2! Tri gola za 15 minuta, prvenac Savića u crveno-belom dresu (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde od 17.00 časova igraju svoj meč 29. kola Super lige Srbije protiv Bačke u Bačkoj Palanci (TV Arena Sport 1).

OFK BAČKA - FK CRVENA ZVEZDA 1:2
(Radović 15 - Pavkov 6, Savić 11)

OFK Bačka: Zogović, Jovanović, Ilić, Žarković, Gojković, Pantić, Bjeloš, Radinović, Tomić, Radović, Gavrić.
Klupa: Milojević, Đurić, Mićić, Žakula, Marković, Balabanović, Kuveljić.

FK Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Savić, Babić, Rodić, Čaušić, Jovančić, Ivanić, Simić, Ben, Pavkov.
Klupa: Popović, Milunović, Jovićić, Vulić, Marin, Vukanović, Boaći

TOK MEČA:

25. minut - Igrači Bačke su sa gol linije izbacili loptu posle šuta Babića glavom.

24. minut - Ivanić je odlično šutirao, Zogović je izbacio u korner.

21. minut - Sjajna prilika za Bena, ali je njegov šut sa nekih sedma metara izblokiran:

18. minut - Zvezda je tražila penal posle pada Stojkovića. Međutim, Čolović se nije oglasio.

15. minut - GOLLL! Smanjila je Bačka na 2:1, radović je strelac! Sve je dolično uradio Gavrić, verovatno bi bio i penal nad njim da sudija nije pustio prednost, a učinio je pravu stvar jer je radović natrčao i pospremio loptu u mrežu.Play Video

11. minut - GOLLL! Još jednan gol za crveno-bele, Vujadin Savić je strelac. Inače, ovo mu je prvi gol u crveno-belom dresu ikada. Sačekao je kapiten Zvezde jednu odbijenu loptu u kaznenom prostoru i nogom matirao Zogovića.

6. minut - GOLLL! Zvezda vodi golom Pavkova. Međutim, igrači Bačke smatraju da je gol neregularan. Tvrde da je Pavkov bio u ofsajdu, mada usporeni snimak to ne pokazuje. Ipak, činjenica je da je Bena lopta udartila u ruku pre gola.Play Video

2. minut - Dobra ideja Bena, ali Simić nije ispratio ovaj pas.

1. minut - Počela je utakmica u Bačkoj Palanci!

NAJAVA MEČA:

Čaušić je zauzeo startnih 11 protiv Bačke Foto: MN Press

Meč na stadionu ''Slavko Maletin Vava'' je ujedno i poslednje gostovanje crveno-belih što se tiče regularnog dela SL. Podsetimo, lideru je do početka plej-ofa ostalo da odigra još samo protiv Proletera na Marakani u nedelju od 19.00 časova.

Zvezda je na prethodsnom gostovanju protiv Bačke odigrala 2:2, dok su crveno-beli na preostala dva meča na ''Vavi'' pobedili sa 3:1 i 3:0.

Rival je dobar tim, sa jasnim ambicijama, sa druge strane, gostovanje Zvezde je uvek praznik i dodatni motiv. Iskustvo iz prethodne sezone nam govori da neće biti lako u Bačkoj Palanci. Protivnik je kvalitetna i disciplinovana ekipa, posebno dobra na domaćem terenu. Odlično funkcionišu kao tim, predvođeni Žarkovićem, Radinovićem, Bjelošem, Zogovićem... Pristupamo ovoj utakmici kao i svakoj prethodnoj, sa poštovanjem rivala, ali i uz najviše ambicije - rekao je Vladan Milojević u najavi ovog meča.