TRESE SE MANČESTER! Može li Zvezda do ČUDA NA ETIHADU!? Zvezda vodi na poluvremenu, fenomenalan gol BUKARIJA

MANČESTER SITI - CRVENA ZVEZDA 0:1

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

Prvo poluvreme:

- Završeno je prvo poluvreme

45. minut - GOOL! 0:1! BUKARI! Sjajna kontra Zvezde , Bukari je istrčao ispred Edersona i pogodio mrežu! Nakon VAR provere gol je priznat!

44. minut - Umesto povređenog Bernarda Silve u igri je Žeremi Doku

43. minut - Zvezda pokušava kontrama, ali mnogo grešaka u pasu.

41. minut - Neverovatni Glazer brani šut Fodena sa pet metara

38. minut - Šutira Alvarez sa distance, ponovo sjajno brani Omri Glazer

34. minut - Novi pokušaj Halanda iz šesnaesterca, preko gola

32. minut - Pokušao je Bernando Silva, pravo u Glazera

30. minut - Brza kontra Zvezde, defanzivci Sitija u poslednji čas otklanjaju opasnost

29. minut- Snažan pokušaj Vokera, izblokirao ga je Rodić. Nakon kornera šutira Ake, fantastično brani Glazer

25. minut - Velika sreća za crveno-bele, nakon greške Stamenića, brza akcija Sitija, Haland glavom sa pet metara pogađa prečku

23. minut - Rodri dobija žuti karton zbog neopreznog starta na Bukarijem

21. minut - Zvezda vreba iz kontre i brzonog Bukarija koji je loše prihvatio loptu u obećavujućoj situaciji

20. minut - Srećom po Zvezdu Haland nakon centaršuta nije dobro zahvatio loptu glavom

17. minut - Ponovo sjajan Glazer, nakon brze akcije Sitija i šuta Alvareza

15. minut - Sjajna intervencija Glazera posle šuta Rodrija sa penaltika

13. minut - Ogroman posed domaćina 77 odsto za sada, ipak bez pravih prilika, Zvezda za sada odoleva

9. minut - Već treći korner za Mančester siti, Bernando Silva je uposlio Fodena, koji šutira preko gola

6. minut - Očekivana inicijativa "građana" i veliki posed lopte

3. minut - Prvi pokušaj Sitija, posle kornera probao je Njunez, šutirao je preko gola.

- Stadion u Mančesteru je prepun napunio se vrlo brzo bukvalno pet minuta pred meč

1. minut - Utakmica je počela