Tadić utučen nakon poraza – Gde je energija kao u produžecima?

Kapiten ističe da su Orlovi loše počeli meč, kao i da ih Škoti nisu iznenadili

Fudbaler Srbije Dušan Tadić bio je razočaran posle poraza od Škotske u finalu baraža nakon penal drame.

Srbija je tokom 90 minuta odigrala nerešeno sa Škotima, koji su bili bolji u regularnom delu meča, dok je naša selekcija bila bolja u produžecima.

Gosti su poveli pogotkom Rajana Kristija u 52. minutu, a Srbija je izjednačila pogotkom Luke Jovića u 90. za konačnih 1:1.

Pošto pobednik nije mogao da bude odlučen posle 120 minuta igre, penali su odlučili pobednika i ekipu koja ide na Evropsko prvenstvo naredne godine, a to je Škotska.

Posle meča kapiten meča Dušan Tadić rekao je da Orlovi nisu dobro počeli meč, a nije znao da objasni zašto Srbija nije imala energije.

Nisu nas iznenadili, znali smo kako će da igraju. Nismo dobro počeli meč, posle smo se vratili malo u drugom poluvremenu. Kad smo primili gol, preuzeli smo inicijativu, ali trebalo je da igramo mnogo bolje. Dobili smo elana i imali inicijativu posle gola. Posle smo došli do penala, ostaje veliki žal.

Novinarka ga je upitala gde je bila energija koja se kod Orlova videla tek u produžecima.

Ne znam, možda smo malo bojažljivo ušli u utakmicu, teško je sada pričati o bilo čemu, kad smo primili gol išli smo na sve ili ništa, onda je bilo malo bolje - rekao je Dušan Tadić.