SRBIJA U ŠOKU: Greška sudije u korist Zvezde je zapalila internet (VIDEO)

Kardinalna greška sudije na meču Kupa između Crvene zvezde  i TSC Bačke je bukvalno zapalila internet. Crvena zvezda je u Kupu ugostila tim iz Bačke koji je poprilično lako savladala rezultatom 4:1. U prvom poluvremenu je gol za Zvezdu postigao Simić u 38. minutu. Drugo poluvreme je Zvezda više dominirala utakmicom što je i kranji rezultat pokazao. Gol u 50 minutu je postigao Stojiljković a nakon toga je Sumaila svojojm greškom postigao autogol. U 72. minutu Simić je zatresao mrežu drugi put a Dejan Joveljić, velika nada našeg fudbala, je postigao gol iz penala u zaustavnom vremenu. Konačan rezultat 4:1. Međutim, dok još nije bilo golova na ovom meču desila se neverovatna situacija koja se nije nimalo svidela Bačkoj kao ni ekipi iz Ljutice Bogdana. Ova odluka sudije pokrenula je dodatne sumnje. Da li ima razloga za brigu, nebi smo tvrdili jer je ipak Bačka drugoligaš i znalo se da je Crvena zvezda favorit na ovom meču. Živ niko ne zna zašto Pavlović je podigao zastavicu, ali je Tripković prihvatio signalizaciju asistenta i lopta je pripala crveno-belima. Ne tražimo savršenstvo i bezgrešne sudije, ali stvarno bi makar malo morali da obrate pažnju na ono što rade. Pogledajte video i sami procenite. https://www.youtube.com/watch?v=8Or904kv-4E   VIDEO