ŠOKANTNO! Ðakovac šokirao Zvezdu u poslednjim minutima meča

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno protiv TSC 1:1 u zaostalom meču osmog kola Superlige Srbije.

Aleksandar Katai postigao je gol u 84. minutu za domaćina, dok je Ifet Đakovac u 91. minutu postavio konačan rezultat.

Crvena zvezda je od starta ovog duela pokazivala više inicijative, ređali su pokušaje, ali čvrsta odbrana TSC-a nije dozvoljavala da ijedna lopta prođe do gola. Ekipe su u svlačionicu otišle bez da su zatresle mrežu, a nije da nisu imale priliku u prvih 45 minuta.

Nastavak igre odvijao se uglavnom pred golom gostiju, izabranici Baraka Bahara su stvarali šanse, udarci su završavali na sve strane, a mreža je mirovala.

Sve do 84. minuta kada je Aleksandar Katai konačno prekinuo uspavanku na Marakani i na radost brojnih Delija postigao pogodak. Međutim, ta radost je kratko trajala jer je Ifet Đakovac u prvom minutu sudijske nadoknade zatresao mrežu za izjednačenje.

Sledeći meč u Superligi u okviru 14. kola Crvena zvezda igraće protiv Radnika, dok će TSC gostovati Čukaričkom.