ŠOK! TSC vodi 2:0 na poluvremenu protiv Crvene zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde od 16.30 minuta igraju derbi meč 29. kola Superlige protiv TSC-a, a gostovanje u Senti biće im poslednje gostovanje u sezoni u kojoj su osvojili 31. titulu!

FK TSC - FK CRVENA ZVEZDA 2:0 (2:0)
-0:46(Varga 12, Lukić 18)

TSC: Filipović, Varga, Antonić, Babić, Grabež, Tomanović, Tumbasević, Đurić, Lukić, Zec, Silađi.
Klupa: Jorgić, Skopljak, Galić, Ponjević, Mitrović, Duronjić, Balaž.

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, Babić, Jovičić, Nikolić, Ivanić, Gavrić, Vukanović, Tomane.
Klupa: Popović, Gobeljić, Milunović, Vulić, Petrović, Simić, Radulović.

POLUVREME!

45. minut - Promašaj Ivanića, bio je sam na nekih sedam osam metara, ali je šutirao visoko preko gola.

43. minut - Šut Ivanića sa distance, preko gola.

41. minut - Dobar napad Zvezde, ali loš šut Nikolića sa 20 i kusur metara.

35. minut - Zvezda pokušava da smanji rezultat, ali osim jalove inicijative nema konkretne šanse.

27. minut - Sjajan šut gajića, neko je od igrača TSC-a izbacio sa gol linije!

24. minut - Prodor Ivanića po levoj strani, ali od svega samo korner.

19. minut - Vukanović je pogodio prečku! Pokušao je da centrira i umalo nije dao gol.

18. minut - GOLLL! TSC vodi sa 2:0! Strelac je Lukić iz slobodnog udarca, nakon što je lopta nekog zakačila u živom zidu!

16. minut - Ponovo je Gajić agilan po desnoj strani, ali je Filipović bio siguran.

12. minut - GOLLL! TSC vodi golom Varge. Loše je stajala odbrana Zvezde i Varga je to iskoristio da zatrese mrežu glavom.

9. minut - Dve poluprilike Zvezde! Najpre je Gajić šutirao posle dobrog prodora, mada je mogao da doda loptu Vukanoviću, da bi i sam Vukanović loše uposlio Ivanića.

6. minut - TSC prvi preti, šut Tomanovića sa nekih 20-ak metara.

1. minut - Počela je utakmica u senti.