SKANDAL NA MARAKANI: Poništen čist gol Crvene zvezde (FOTO) (VIDEO)

Crveno i crno-beli igraju prventsveni meč u okviru 24. kola

Zvezda i Partizan - večita priča 159. put!

Najbolji srpski klubovi od 18 sati drugi put ove sezone, u prvom odmeravanju snaga bilo je burnih 1:1 uz jedan od najkontroverznijih golova viđenih u derbijima, a uzbuđenja ne bi trebalo da manjkaju ni u novom sudaru.

Draž derbija definitivno nije ubijena ni zbog činjenice da je bodovna razlika u korst Zvezde prilično ozbiljna, trenutno je 15 poena, pa bi trijumf crveno-belima praktično obezbedio šampionsko slavlje mnogo pre završetka sezone.

Partizan je zato rešen da pokvari preuranjeno slavlje najvećeg rivala!OVDE, uz Telegraf, možete da pratite sva najvažnija dešavanja satima pre utakmice, a što se tiče samog meča sastavi su praktično bili poznati u danima pre derbijaS

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Stojković, Milunović, Savić, Gajić - Jovičić, Jovančić - Ben, Marin, Simić - Boaći.

PARTIZAN: Stojković - Nemanja R. Miletić, Valijente, Pavlović, Nemanja G. Miletić - Zdjelar, Šćekić - Kosović, Zakarić - Nikolić, Rikardo.

TOK MEČA

Crvena zvezda - Partizan 0:0

Crvenoj zvezdi je poništen gol. Pomoćni sudija je svirao ofsajd, ali se na usporenom snimku videlo da ofsajda nije bilo.

26. minut - Zavarničilo je na terenu, tenziju su podigli Stojković i Miletić posle jednog žešćeg duela uz aut liniju, a minut kasnije gotovo svi igrači oba tima su se našli pred golom Partizana posle sukoba Zdjelara i Marina. Vezni igrač Partizana je srušio Marina, Savić je pritrčao da se objasni sa Zdjelarom, potom je i Valijente netvozno reagovao... Srećom, situacija se brzo umirila.

21. minut - Marin, prva šansa za Zvezdu - i prva ozbiljna intervencija Stojkovića. Probio se ofanzivac crveno-belih po levoj stani, ušao u kazneni prostor, odlično je i šutirao, ali je Stojković paradom sprečio najgore po svoj tim.

16. minut - Još jedna šansa za Partizan, ponovo je Rikardo bio agilan, šutirao je sa dvadesetak metara, lopta nije išla u gol, ali jeste ka Nikoliću, a ovaj za sekund zakasnio da je preusmeri u mrežu.

8. minut - Rikarado - prva ozbiljnija situacija na utakmici. Ostao je napadač crno-belih neometan na "kapici" šesnaesterca, zaboravili su na njega defanzivci Zvezde, a Borjan je bio na visini zadatka i ukrotio udarac Rikarda.

4. minut - Zvezda je od starta u većem posedu lopte, međutim Partizan je pokazao da će biti i te kako opasan u kontri - istrčao je Kosović, odlična tranzicija crno-belih, međutim stigli su defanzivci domaćeg tima da osujete veće probleme po Borjana.