Sjajne vesti za Zvezdu stižu iz Švajcarske

Šampion odigrao samo 1:1 sa Servetom

Remi Jang Bojsa na gostovanju Servetu (1:1) i te kako može da raduje Crvenu zvezdu i njene navijače koji se nadaju da tim iz Berna na kraju sezone neće postati šampion Švajcarske!

Podsetimo, crveno-belima je potrebno da titulu osvoji Sent Galen kako bi bili nosioci u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a pomenuti tim će imati priliku da posle 27. kola ode na plus dva.

Pre svega zahvaljujući Servetu koji je poveo u 55. minutu iz penala, da bi MIralem Sulejmani izjednačio u 58. minutu.

Zanimljivo, povremeni srpski reprezentativac je samo dva minuta ranije ušao u igru.

Sent Galen svoj meč igra u sredu protiv Ksamaksa, a vredi pomenuti da iz prikrajka vreba i Bazel (46 bodova) koji takođe ne sme da bude šampion gledajući s mesta Zvezde.