Prvi poraz na Marakani još od Arsenala, Zvezda poklekla protiv Parižana (FOTO)

Crvena zvezda je u 6. i poslednjem kolu grupne faze LŠ poražena od PSŽ-a rezultatom 1:4.

Ovo je prvi poraz Crvene zvezde još od utakmice protiv Arsenala koja se igrala u grupnoj fazi Lige Evrope prošle godine kad je Žiru golom u 89. miunutu naneo poraz Crveno-belima.

PSG je tokom celog meča imao veći posed lopte i stvarao znatno više prilika. Zvezda je pokušavala postići gol iz kontra napada ali neuspešno.

Prvi gol je "pao" u 9 minutu od strane Edison Kavanija. Mnogo se priča o toj akciji jer je nekoliko sekundi ranije nad Pavkovom napravljen prekršaj koji nije bio dosuđen što možete pogledati OVDE.

Sledeći gol je postigao Nejmar kada je sjajno prevario Milana Borjana.

Jedini pogodak za Zvezdu je postigao Marko Gobeljić iz sjajnog voleja što možete pogledati u klipu u nastavku:

Treći i poslednji gol za PSŽ postigao je Markinjos iz prekida, nakon što je Di Maria ubacio loptu u šesnaesterac:

Milojević je napravio tri izmene, iz igre su izašli Pavkov Čaušić i Marin dok je u igru ušao Joveljić, Ebecilio i Boakye.

U drugoj minuti sudijske nadohnade Mbape je postigao gol za konačan rezultat od 1:4.