Fudbal / 292 pregleda
Mamić: “Vučić je neodvojiv od Zvezde, crveno beli će prestići Dinamo”

Ostalo / 775 pregleda
STRAVIČAN ZLOČIN! Bivši fudbaler Crvene zvezde ubio ženu

Fudbal / 1282 pregleda
Partizan sprema ŠOKANTAN transfer! Meta im je bivši napadač Crvene zvezde
Srbija / 1589 pregleda
SRBIJA JE PRVAK SVETA! Basketaši pokorili svet, Srbije je ponovo na TRONU
Košarka / 426 pregleda
ZVANIČNO! Dejan Davidovac pojačao CSKA iz Moskve
Srbija / 745 pregleda
SRBIJA IGRA FINALE! Evo kad i gde možete gledati Srbiju u FINALU SVETSKOG PRVENSTVA
Fudbal / 2766 pregleda
“Cilj mi je da debitujem na Marakani i dam gol Partizanu”
Košarka / 2301 pregleda
Centar napustio Crvenu zvezdu… Uskoro i drugi centar napušta crveno bele?
Fudbal / 1879 pregleda
DVE BOMBE ŽIVKOVIĆA! Pogledajte dva fenomenalna gola Rišaira Živkovića
Fudbal / 1861 pregleda
SJAJNE VESTI ZA ZVEZDU! Svi stranci mogu BESPLATNO u Crvenu zvezdu, ima samo jedan uslov

Fudbal / 1714 pregleda
PROBUDIO SE ŽIVKOVIĆ! Crvena zvezda nakon preokreta slavila u prvoj pripremnoj utakmici
Košarka / 1616 pregleda
KATASTROFA ZA ZVEZDAŠE! Najbolji igrač napušta Crvenu zvezdu, seli se u IzraelPROBLEM ZA ZVEZDU: Protiv Radnika bez jednog od NAJBOLJIH igrača (FOTO)

Meč se igra u sredu.
Pobedom nad Zemunom (izveštaj pročitajte OVDE), fudbaleri Crvene zvezde nastavili su siguran korak ka odbrani titule. Šampion Srbije na najlepši način proslavio je 74 godine postojanja i čestitao treneru Vladanu Milojeviću 49. rođendan.
Ujedno, pobeda protiv Gornjovarošana pomerila je granice, pošto je tim sa Marakane ovim trijumfom srušio rekord star gotovo dve decenije.
Pročitajte:
Paniku u redove Zvezde je, međutim, unela povreda Marka Marina. Sjajni vezista je u meču sa Zemuncima morao da ustupi mesto Ebisiliju zbog povrede, pa su navijači strahovali koliko će nekadašnji reprezentativac Nemačke odustvovati sa terena.
Foto: MN Press
Ispostavilo se da je Marinova povreda nešto teže prirode, bol u zadnjoj loži poslao ga je na malo duži odmor, pa će propustiti naredni meč Crvene zvezde u Kupu Srbije.
Podsetimo, Milojevićevi izabranici u sredu dočekuju Radnik iz Surdulice, u prvom meču četvrtfinala Kupa Srbije.
U najboljem slučaju Marin će se vratiti u ekipu za vikend, kada šampion Srbije bude gostovao Radu u 27. kolu Superlige.
Srbijadanas
Pročitajte: