Fudbal / 777 pregleda
Šanse sve više rastu! Arnautović konačno stiže u Crvenu zvezdu?

Košarka / 1077 pregleda
ŠOKANTNO SAZNANJE! Crvena zvezda neće igrati Evroligu, već FIBA Ligu šampiona!?
Košarka / 794 pregleda
TEŠKA POVREDA BOLOMBOJA! Stigle loše vesti iz SAD
Fudbal / 1228 pregleda
Zvezda pronašla pojačanje u Švedskoj
Fudbal / 1638 pregleda
Španski velikan krade Crvenoj zvezdi vezistu
Fudbal / 1577 pregleda
Crvena zvezda nadomak istorijskog uspeha
Fudbal / 1717 pregleda
Zvezda ima velike planove sa Lanetovim sinom
Košarka / 1077 pregleda
ŠOKANTNO SAZNANJE! Crvena zvezda neće igrati Evroligu, već FIBA Ligu šampiona!?
Košarka / 794 pregleda
TEŠKA POVREDA BOLOMBOJA! Stigle loše vesti iz SAD
Fudbal / 777 pregleda
Šanse sve više rastu! Arnautović konačno stiže u Crvenu zvezdu?OFK Beograd pazario na Marakani, Zvezdino dete odlazi za procente

Ekipa OFK Beograda se ove sezone vratila u Superligu Srbije i očigledno ima ogromne ambicije u istoj, zbog čega je i novi fudbaler stigao među Romantičare.
Radi se o Nikoli Kneževiću koji dolazi iz Crvene zvezde.
OFK Beograd za ovog fudbalera neće platiti praktično ništa, kako tvrdi MozzartSport, već će uraditi istu kombinaciju sa Crvenom zvezdom kao i u prethodnom periodu, kada je već nekoliko fudbalera po istom sistemu prešlo sa Marakane na Karaburmu (iliti Zaječar trenutno).
Pročitajte:
Jednostavno, OFK Beograd ne plaća obeštećenje, ali Zvezda će dobiti 50 odsto od prodaje ovog fudbalera, kao i to da ima pravo preče kupovine za 200.000 evra u narednih godinu dana, ako to poželi.
Ovog leta su već obe ekipe prihodovale od slične stvari, pošto je Aleksandar Kahvić zaigrao sjajno za OFK Beograd ove sezone, te je usledio transfer u Cvajtu i ekipu Ulma za 1.500.000 evra, koji su podeljeni na ravne časti između ove dve beogradske ekipe.
Inače, Knežević je već bio deo ekipe OFK Beograda, gde je odigrao 24 meča na dvojnoj registraciji prošle sezone, a postigao je četiri gola i asistirao čak 12 puta.
(Telegraf.rs)
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo