Fudbal / 908 pregleda
SVE JE SPREMNO ZA DERBI! Evo kad se igra, Zvezda nije slavila u gostima od 2016. godine

Košarka / 557 pregleda
Žalgiris slavio protiv Crvene zvezde na Kipru sa samo poenom razlike
Fudbal / 752 pregleda
Mrđa se vratio u Zvezdu! Vratiti se ovde je nešto posebno, klub je mnogo napredovao”
Košarka / 709 pregleda
PORAZ NAKON DRAME! Crveno beli savladani od Makabija nakon produžeka
Fudbal / 2740 pregleda
Hrvat žestoko kritikovao Zvezdu! “Mislim da su najgori u istoriji…”
Fudbal / 1872 pregleda
Marko Marin predstavio novo pojačanje
Fudbal / 1567 pregleda
“Radonjić je vodio veoma problematičan život, mnogo je pio i najčešće nije spavao”


Fudbal / 5552 pregleda
Pogledajte ERUPCIJU oduševljenja nakon šta je VAR priznao gol Crvenoj zvezdi
Fudbal / 4746 pregleda
Bahar otvorio dušu nakon poraza od Sitija! Zadovoljan, ali…
Fudbal / 4142 pregleda
OVO DO SAD NISTE VIDELI! Navijači Mančestera pevaju Zvezdine pesme zajedno sa Delijama
Fudbal / 3170 pregleda
Zvezda poražena u Mančesteru ali se može pohvaliti JUNAČKOM partijom
Fudbal / 3089 pregleda
GLAZER UŠAO U ISTORIJU! Golman Crvene zvezde je jedini u ISTORIJI koji je napravio OVO!ODJEKNULO KALEMEGDANOM! Veliki povratak u Crvenu zvezdu

Postaće prvo pojačanje kluba u novoj sezoni
Košarkaši Crvene zvezde samo što su završili jednu interesantnu sezonu u kojoj su došli do dva trofeja, a već se okreću ka novoj. Kako Telegraf saznaje, ekipa sa Malog Kalemegdana će u novu sezonu ući jača za Dejana Davidovca koji se vraća u klub posle godinu dana!
Naime, Dejan Davidovac je prisustvovao četvrtoj i petoj utakmici finalne serije ABA lige između Zvezde i Partizana, kada su i krenule da kuljaju priče o njegovom povratku. Grčki novinar Hristor Harpidis je takođe izneo tvrdnju da je Zvezda poslala ponudu, ali, čitava priča je otišla i korak dalje.
Pročitajte:
Kako saznaje naš portal, Davidovac će iduće sezone obući dres Zvezde u koju će se vratiti posle samo godinu dana. Ostali su samo da se dogovore sitni detalji između dve strane, ali, i jedni i drugi su izrazili želju da dođe do nove saradnje.
Još jedan važan faktor koji može da utiče na čitavu priču jeste i pitanje o Evroligi, pošto će Crvena zvezda tek 29. juna saznati konačnu odluku, gde postoje ogromne šanse da Beograd i Srbija ponovo imaju dva predstavnika.
Što se tiče Davidovca, on je prethodnog leta napustio Zvezdu po prvi put nakon sedam godina (dve je proveo u FMP-u na pozajmici). Otišao je put CSKA iz Moskve, koji je za njegove usluge izdvojio i pozamašnu cifru od 900.000 evra na godišnjem nivou.
Bio je Davidovac solidan, ali nije uspeo da se domogne titule u VTB ligi, koja je na kraju pripala Uniksu.
Tokom svog prvog mandata u Zvezdi, Davidovac je četiri puta bio šampion Srbije, tri puta je osvajao ABA ligu, dva puta Kup Radivoja Koraća, dok je jednom osvojio i Superkup ABA lige.
Ukoliko se sve obistini kako je i planirano, Davidovac će postati prvo pojačanje Crvene zvezde u idućoj sezoni, čime će klub s Malog Kalemegdana pokazati da i te kako ozbiljno ulazi u novu sezonu.
(Telegraf.rs)
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo
Pročitajte: