NEVEROVATNO POLUVREME! Oslabljena Srbija pokazala kako se igra fudbal! Orlovi vode 4:0 na poluvremenu!

Poslednji meč Orlova za 2020. godinu, treba nam pobeda i poraz Turaka da ostanemo u B Ligi nacija

Od euforije do očaja - tako se kretala kriva raspoloženja nacije zbog fudbalera Srbije, koji su do juče bili "sigurni" učesnici EURA, a u sredu uveče im preti eliminacija u niži rang Lige nacija, u C kategoriju.

Tamo su, kao što i samo ime govori, reprezentacije "treće" evropske kategorije.

Srbija - Rusija 3:0

(Radonjić 10, Jović 25, Vlahović 40, Jović 45.)

TOK MEČA

45. minut GOOOOOOOOOOOL! Luka Jović ponovo trese mrežu Rusije

40. minut - GOOOOOL, 3:0, i Vlahović je pogodio!

33. minut - Opet velika šansa za Ruse, opet za Zabolotnog - ne može čovek da pogodi ništa. Sad je postavio nogu na 6 metara od gola posle pokušaja saigrača van kaznenog, ali je lopta otišla preko prečke.

32. minut - Sve pohvale za Rajkovića, pravovremeno je reagovao na ubačenu loptu vihornog Karavajeva. Upleo se u noge Mirančuku, sprečio ga da pogodi mrežu, potom je Zabolotnijev udarac izblokiran.

30. minut - Šteta, ne može Radonjić dalje jer se povredio, pa je šansu dobio napadač Fiorentine Vlahović. Srbija sad igra sa tri klasična špica, Jovićem, Mitrovićem i Vlahovićem, s tim da će ofanzivac Viole igrati povučenije.

25. minut - GOOOOL, Jović, 2:0 - kakva akcija Srbije! Prekombinovali su naši, činil se tako, ali je to bila savršena kombinacija, verovatno najbolja koju smo videli od njih ove godine, na kraju je Mladenović izvrsno ubacio pred gol, a tamo Jović rtinirano, slično kao protiv Škota, pogodio glavom. Što nije ovako moglo protiv Škotske?

20. minut - Šansa za Ruse, opasno je bilo. Karavajev je lepo ubacio sa desnog krila, a Zabolotni, igrač koji je promašio zicer u 40. sekundi, promašio je i sada. Lopta je prošla desetak centimetara od desne stative. Sreća po naš tim.

15. minut - Solidna kontrola igre Orlova od one početne velike šanse Rusa. Od tog momenta preuzeli su naši inicijativu što je i rezultovalo vođstvom.

10. minut - GOOOOL, Radonjić, vodi Srbija! Sjajan potez našeg ofanzivca, solo akcija i udarac levom nogom sa 17 metara - lopta je na putu ka golu zakačila jednog igrača ruskog tima i promenila pravac, na kraju efektno završila u mreži.

5. minut - Dva vezana kornera izveli su naši igrači, oba Mladenović, ali su se Rusi oba puta odbranili.Fudbal Srbija - Rusija

1. minut - Rusija je mogla da povede već u 40. sekundi, i čudo kako nije. Zabolotni se našao poptuno sam pred golom, otvorila mu se prilika da sa 7 metara, poptuno meometan savlaa Rajkovića, ali ga je napucao direktno u glaavu, i naš tim se na neverovatan način spasao neprijatnosti odmah na startu.

SASTAVI

SRBIJA: Rajković - Milenković, S. Mitrović, Spajić - Ristić, Gudelj, Maksimović, Mladenović, Radonjić - Jović, Mitrović

RUSIJA: Giljerme, Karavaev, Divejev, Džiklja, Žirkov, Erokin, Kuzjaev, Ozoev, Aleksej Mirančuk, Zabolotni, Anton Mirančuk