Neverovatan preokret Crvene zvezde na pripremama! Crveno beli nastavljaju sa pobedama

Crveno-beli bruse formu za nastavak prvenstva

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su, posle preokreta, Dinamo Tbilisi sa 3:2 u četvrtom pripremnom meču na pripremama u Turskoj.

Od starta meča crveno-beli su imali potpunu inicijativu i kontrolu meča. Trener Milojević dobro je "promešao" sastav, a na početku susreta dvojica napadača, Pešić i mladi Mijatović odlično su funkcionisali. Tako, prvo je Kangva na asistenciju Pešića u 8. minutu postigao gol, ali je pogodak poništen zbog ofsajda u kojem se našao Pešić.

Potom, u 30. minutu Aleksandar Pešić iskoristio je grešku odbrane Gruzina i proigravanje Mijatovića za vođstvo crveno-belih od 1:0.

Od tog momenta, igra Gruzina drastično se popravila. Usledio je žestok nalet rivala i dva gola u samo 2 minuta. Posle loše reakcije golmana Vasiljevića u 35. minutu usledilo je izjednačenje. Omar je poslao neodbranjiv uadarac sa dvadesetak metara i pogodio mrežu Zvezde.

Posle izjednačujućeg pogotka, Kamara je prihvatio loptu, proigrao je Malija koji je sa desne strane poslao oštru loptu ka petercu gde se Kalveš odlično snašao i postigao gol za vođstvo Gruzina.

U nastavku, Zvezda je zaigrala mnogo bolje. Posle samo 8 minuta, Katai je uposlio Pruceva koji šalje loptu ka petercu u kojem je najspretniji Pešić za izjednačenje. Potom, posle mnogo bolje igre Beograđana, u 75. minutu Ivanić u petercu koristi odbijenu loptu za novi gol i preokret Zvezde.

Sledeći meč crveno-beli igraju u sredu protiv Ludogoreca.