Milojević nezadovoljan, nikad kraća izjava posle utakmice (VIDEO)

Crvena zvezda gubi na poluvremenu u Nišu rezltatom 2:1. Crveno beli su odlično otvorili meč i poveli već od 6. minuta golom Nenada Krstičića. Nedugo zatim Radnički izjednačuje u 16 minutu golom Haskića a već u 26 minutu Radnički prvi put vodi na ovoj utakmici golom Ranđelovića. Posed lopte je u korist Zvezde za 2% dok je broj šuteva upućenih isti kao i sa Radničkim. DRUGO POLUVREME Ben je izjednačio u Nišu i konačan rezultat je 2:2 Prisetimo se da je sa ovog meča odsustvovalo “pola” naših prvotimaca i da je u glavnom fokusu utakmica protiv Napolija koja se igra 28.11.2018. Crvena zvezde je posle ovog remija zadržala prvo mesto na tabeli. Milojević koji je vidno neraspoložen nikad nije dao kraću izjavu nakon utakmice.