MEGAPREOKRET! Crvena zvezda dobila protivnika u trećem kolu kvalifikacija za LŠ

Zvezda protiv tima iz Jermenije počinje pohod ka grupnoj fazi najelitnijeg evropskog fudbalskog takmičenja

Fudbaleri Crvene zvezde dobili su protivnika na putu ka Ligi šampiona, pa će tako u 3. kolu kvalifikacija igrati protiv Pjunika iz Jermenije koji je u revanš meču 2. kola slavio protiv Didelanža sa 4:1.

Naime, posle prvog duela, tim iz Luksemburga je imao prednost od 1:0 i delovalo je da su mnogo bliži plasmanu u narednu fazu.

Tako je bilo i u revanšu, barem na početku meča pošto je već u 21. minutu Hasan pogodio za vođstvo. Ipak, samo tri minuta kasnije Uroš Nenadović, srpski fudbaler koji je počeo karijeru u Novom Pazaru, a onda preko Rada i Radnika nastavio karijeru u Jermeniji, asistirao je Žuninju za izjednačujući gol.

Od tog momenta, gostujući tim je zaigrao mnogo bolje i više želeo da dođe do trijumfa. Tako je u 54. minutu bosanskohercegovački fudbaler Luka Juričić preokrenuo rezultat i uneo dodatnu neizvesnot u duel dva tima.

Do kraja, Jermeni postižu novi gol, u 76. minutu Otubanjo je precizan za 3:1, a konačnih 4:1 postavlja dvostruki strelac Juričić posle velike greške golmana Didelanža.