Fudbal / 2194 pregleda
MILIONSKI TRANSFER! Juventus želi Zvezdino dete i spreman je platiti OGROMAN novac

Fudbal / 1252 pregleda
“Bahar ima sistem i viziju, dajte mu šansu, pojačanja će se isplatiti”
Fudbal / 1182 pregleda
“Zvezdu je napustila sreća zbog prethodnih sezona”
Fudbal / 1301 pregleda
Ko je kriv za KATASTROFALNU sezonu Crvene zvezde? Preplaćeni stranci ili Barak Bahar!?


Fudbal / 1499 pregleda
“Ja jesam mlad, ali osećam Zvezdu”
Fudbal / 10660 pregleda
“Pa, ne mogu ja ući na teren i postići gol za ekipu”
Košarka / 6945 pregleda
BOMBA! Holins se vraća u Crvenu zvezdu!?




Fudbal / 2671 pregleda
Evo šta su Švajcarci pisali o Delijama i Zvezdi nakon utakmiceMAMIĆ TVRDI: “Vratiće se Hrvat u Zvezdu!” (FOTO)

Proteklu fudbalsku nedelju u regionu obeležio je transfer srpskog fudbalera Komnena Andrića u Dinamo iz Zagreba.
Brojni su komentari tim povodom, a svoje mišljenje izneo je iZdravko Mamić dugogodišnji prvi čovek kluba sa ''Maksimira''.
On se oglasio u izjavi za ''Alo'', uveren da će se Andrić odlično uklopiti u novi tim, pogotovo što je u Dinamu već sjajno prihvaćen.
Pročitajte:
''U Dinamu su svi oduševljeni zbog Komnenovog dolaska'', poručio je Mamić.
Ali, Mamić se, s tim u vezi, nadovezao i jednom veoma zanimljivom prognozom.
''Ma videćete... Priča sa Andrićem će promeniti mnoge stvari, u pozitivnom smislu. Verujem da će uskoro i Hrvat ponovo igrati u Zvezdinom dresu, pa čak i neko sa 'Maksimira'. Moguće je tako nešto jer znam da Srbi vole i mene i Dinamo'', istakao je Mamić.
Foto: Epa/Antonio Bat
On je podsetio da je Luis Ibanjez već nastupao u Zvezdi posle značajnog traga koji je ostavio u Dinamu.
''Znate, Zvezdan Terzić, aktuelni direktor Crvene zvezde, svojevremeno je od mene tražio mišljenje po pitanju angažovanja Dinamovog defanzivca Luisa Ibanjeza, pa je ovaj ostavio srce u Zvezdi.
U isto vreme su se interesovali i za Samira, ali su na kraju odustali zbog pritiska navijača jer je ovaj igrao za reprezentaciju Hrvatske'', podseća Mamić.
Treba li ijednog Zvezdaša podsećati kakav je trag u Zvezdi ostavio Robert Prosinečki...?
Sportske
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo
Pročitajte: