Magiko se vraća u Crvenu zvezdu!?

Svi pričaju o velikom povratku Aleksandra Kataia. Posle lažne uzbune oko pehara, mnogi su pomislili to je to, vraća se bivši kapiten. Čak su o tome posali i srpski mediji.

Svi dobro znaju da Katai u decembru postaje slobodan igrač i da je to velika šansa da Zvezda dovede ogromno pojačanje faktički besplatno, ali…

Postoje tri opcije u slučaju Katai koji pokušava da sredi američke papire, prva solucija je da ostane u Čikagu i produži ugovor, što nije nemoguće i u Americi završi karijeru, tu Zvezda može malo.

Postoji kod Kataia i druga opcija, koja je takođe manje dobra za crveno – bele, a to je to što Aleksandar ima preozbiljne ponude iz Kine i Turske u pitanju je ogroman novac.

Dakle srpski internacionalac je miljama daleko od svog voljenog kluba, bar u ovom momentu. Šanse da se vrati nisu ogromne i ako je Mrkela rekao da će prioritet prelaznog roka biti vraćanja igrača sa srpskim pasošima, naravno mislio je na igrače poput Kataia koji svojim učešćem u igri mogu mnogo da doprinesu.

Izvor: beogradskiportal.rs

Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo

Pročitajte: