LUDNICA NA MARAKANI! Vigo “upucao” Partizan, Zvezda sigurno korača ka tituli

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan u 169. prvenstvenom večitom derbiju rezultatom 1:0 (1:0).

Crvena zvezda je posle ove utakmice stekla 16 bodova prednosti. Crveno-beli imaju 66 bodova, a Partizan na drugom mestu 50.

Jedini gol na meču 24. kola Super lige Srbije postigao je Aleks Vigo u 5. minutu. Argentinac je centrirao sa desne strane, Slobodan Urošević je zakačio loptu glavom i prevario svog golmana Aleksandra Popovića.

Do kraja utakmice više smo gledali prekide, nego fudbal. Česta koškanja igrača, pa i tuča na kraju utakmice, uz navijačka iživljavanja sa bakljadama, bili su korolit ove utakmice.

Partizan je imao devet udaraca ka golu Zvezde, od toga šest u okvir gola. Crvena zvezda je šest puta šutirala ka golu rivala, od toga tri puta u okvir gola, ali je neverovatno da u drugom poluvremenu nisu uputili nijedan šut.