Lajpcig u UŽASNOJ formi pred dolazak u Beograd

Ovo će obradovati Zvezdine navijače

Fudbaleri Lajpciga poraženi su od Majnca sa 2:0, u okviru 10. kola nemačke Bundeslige.

"Bikovi" su tako vezali i drugi poraz u svim takmičenjima, nakon što su prethodno u Kupu izbačeni od Volfsburga.

Kada je reč o samoj utakmici, nije se Lajpcig pokazao u najboljem svetlu, što je Majnc iskoristio u drugom poluvremenu.

Prvo je Li Đi-Sung pogodio u 76. minutu glavom, da bi potom, svega šest minuta kasnije prednost duplirao i Leandro Bareiro, koji je tako, ispostavilo se, postavio i konačan rezultat.

Ipak, ono što je posebno bitno napomenuti, jeste da je Lajpcig vezao dva poraza pred dolazak u Beograd, gde će u utorak, 7. novembra igrati protiv Crvene zvezde u okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona.

Jasno je da Lajpcig nije baš u najboljoj formi, a ostaje nam da vidimo da li to mogu da iskoriste izabranici Baraka Bahara.