Fudbal / 313 pregleda
ZVEZDA SE NE ZAUSTAVLJA! Filip Kositć u pregovorima sa Crvenom zvezdom

Fudbal / 199 pregleda
Zvezda rutinski savladala Javor u prvom kolu Superlige!
Fudbal / 2185 pregleda
TRESE SE REGION! Marko Arnautović je pojačao Crvenu zvezdu
Fudbal / 2252 pregleda
“Sigurno će doći još dva igrača”
Fudbal / 2227 pregleda
Defanzivac Crvene zvezde na meti Šefilda
Fudbal / 2525 pregleda
EKSKLUZIVA! Otac Dušana Tadića otkrio koji je sledeći potez
Fudbal / 3529 pregleda
GOTOVO! Stiže pojačanje iz Gambije, Zvezda platila 1.700.000 evra
Fudbal / 2252 pregleda
“Sigurno će doći još dva igrača”
Fudbal / 2185 pregleda
TRESE SE REGION! Marko Arnautović je pojačao Crvenu zvezdu
Fudbal / 313 pregleda
ZVEZDA SE NE ZAUSTAVLJA! Filip Kositć u pregovorima sa Crvenom zvezdom
Fudbal / 199 pregleda
Zvezda rutinski savladala Javor u prvom kolu Superlige!Jovanović prvi kandidat da nasledi Milojevića na klupi Zvezde

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević sve je bliži odlasku iz kluba, a kao glavni kandidat za naslednika spominje se Ivan Jovanović, nekadašnji šef stručnog štaba APOEL-a.
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević sve je bliži odlasku iz kluba, a kao glavni kandidat za naslednika spominje se Ivan Jovanović, nekadašnji šef stručnog štaba APOEL-a, preneo je danas "Sportski žurnal".
Kako se navodi, čelnici crveno-belih razmišljaju o tome ko bi mogao da nasledi čoveka koji se posle titule iz prošle sezone, plasmana u šesnaestinu finala Lige Evrope, potom i grupnu fazu Lige šampiona ovog proleća nalazi pred osvajanjem "duple krune" - prve za crveno-bele od sezone 2006/07.
Pročitajte:
Jovanović je još 2017. godine bio blizu dolaska u Ljutice Bogdana, ali do toga nije došlo.
On je od od 2008. do 2013. godine trenirao APOEL, s kojim je stigao do četvrtfinala Lige šampiona i osvojio čak devet trofeja na Kipru.
Zurnal
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo