Jasna poruka Delija pred put u Italiju (FOTO)

Crvena zvezda je odigrala nerešeno u Nišu protiv Radničkog sa 2:2. Crveno beli su odlično otvorili meč i poveli već od 6. minuta golom Nenada Krstičića. Nedugo zatim Radnički izjednačuje u 16 minutu golom Haskića a već u 26 minutu Radnički prvi put vodi na ovoj utakmici golom Ranđelovića. Posed lopte je u korist Zvezde za 2% dok je broj šuteva upućenih isti kao i sa Radničkim. DRUGO POLUVREME Ben je izjednačio u Nišu i konačan rezultat je 2:2 Prisetimo se da je sa ovog meča odsustvovalo “pola” naših prvotimaca i da je u glavnom fokusu utakmica protiv Napolija koja se igra 28.11.2018. Crvena zvezde je posle ovog remija zadržala prvo mesto na tabeli. Delije su kao i uvek napravile odličnu atmosferu na "Čairu" i uputile jasnu poruku igračima. Poznato je da je koreografija protiv Liverpula bila: "Neka bude borba neprestana, neka bude što biti ne može". Ovog puta Delije su uputile seldeću poruku: " I dalje - neka bude borba neprestana" Crvena zvezda gostuje u Napulju 28.11.

JOŠ JEDAN IGRAČ ZVEZDE ZAVRŠIO U BOLNICI POSLE RADNIČKOG. NE PUTUJE U ITALIJU?