Fudbal / 369 pregleda
Nenad Lalatović otkrio koliko je zarađivao u Crvenoj zvezdi kao trener
Fudbal / 1025 pregleda
Zvezda odbila 20 miliona za Kostova
Fudbal / 3442 pregleda
Odlične vesti, najbolji igrač Crvene zvezde će biti spreman za Malme
Fudbal / 5640 pregleda
Ko je momak koji je oduševio trenera Zvezde u Turskoj
Fudbal / 5340 pregleda
“To nije moguće…” Tadić prvi put progovorio o dolasku u Crvenu zvezdu
Fudbal / 3715 pregleda
“Zvezda želela Kolumbijca od 12 miliona evra, međutim…”
Fudbal / 4001 pregleda
Austrijanci pišu: Zvezda želi dovesti Dragovića
Fudbal / 1025 pregleda
Zvezda odbila 20 miliona za Kostova
Fudbal / 369 pregleda
Nenad Lalatović otkrio koliko je zarađivao u Crvenoj zvezdi kao trenerGOTOVO: Napadač na leto napušta Crvenu zvezdu (FOTO)
Napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći je, po svemu sudeći, još 13. aprila, kada je bio dvostruki strelac u pobedi nad Radničkim iz Niša (3:0), završio tekuću sezonu.
Posle toga ga je povreda još jednom odvojila od terena, propustio je pet narednih mečeva, a današnji ''Žurnal'' otkriva da su veoma male šanse i istovremeno veliki rizik da Boaći eventualno nastupi još u finalu Kupa, 23. maja u Nišu.
Šta potom sledi?
Očekuje se da Boaći bude na spisku reprezentacije Gane za Kup Afričkih Nacija, koji počinje već 21. juna, što znači da bi i pripreme, umesto sa Zvezdom, morao da obavi u svom nacionalnom timu, a vratio bi se kada bi se kvalifikacije za Ligu šampiona već uveliko zahuktale.
Pročitajte:
S obzirom da će tada prelazni rok biti u punom jeku, za očekuvati je da na njegovu adresu stigne i neka primamljiva ponuda, pogotovo ako ostavi dobar utisak na KAN.
U tom slučaju, Zvezda bi već morala da počne da razmišlja o novom pojačanju na mestu napadača, a u poslednje vreme se pominje Iranac Mehdi Taremi.
Boaći sa Zvezdom ima ugovor do kraja naredne godine, a ove sezone je na 18 mečeva postigao 13 golova, uz 4 asistencije.
sportske.net
Molimo vas da donacijom podržite rad portala CrvenaZvezdaInfo