Derbi završen nerešenim rezultatom! Kako je moguće da crveno beli nisu slavili…!?

Crveno-beli su propustili veći broj prilika

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su meč bez pobednika 1:1 u okviru desetog kola Omladinske lige Srbije.

Utisak je da su crveno-beli bili dominantniji tim tokom susreta, sa većim posedom lopte i šansama koje su mogli da iskoriste, ali je defanziva domaćeg tima skoro u svakoj situaciji bila uspešna.

Krenuli su žustro igrači Nenada Milijaša i inicijativa se isplatila kada je Dragojević napravio ogromnu grešku u kaznenom prostoru i nakon izgbuljene lopte skrivio penal.

Petrović je bio siguran egzekutor, međutim na izjednačenje se nije čekalo dugo. Deset minuta posle prvog jedanaesterca dosuđen je i drugi, ali na suprotnoj strani, a sa bele tačke je bio precizan Alilović.

Do kraja poluvremena viđena je sjajna šansa za Vukojevića za goste, ali i poništen gol Partizanu jer je Tadić prilikom skoka koristio ruke.

U nastavku meča viđena je slična situacija, Vidojević je pogodio prečku, Petrović namučio Radulaškog, ali se rezultat nije menjao.

Partizan posle deset odigranih mečeva ima 21 bod, i nalazi se na trećeme mestu na tabeli iza IMT-a i Čukaričkog. Crvena zvezda je osvojila 15. bod iz jednog meča manje i sada je izjednačena sa Jedinstvom i Voždovcem na pozicijama od šeste do osme, makar poenterski.