DELIRIJUM! Crvena zvezda golovima Ohija i Kataija slavila na Marakani i približila se na SAMO 2 boda od Partizana

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan u 166. "večitom derbiju" rezultatom 2:0

Golove su postigli Ohi u 30 i Katai u 42 minut.

Zvezda je ovom pobedom prišla na - 2 Partizanu i zakuvala trku za šampiona.

Uskoro opširnije..

KRAJ MEČA:

90. minut +3- U igri je debitant Motika umesto Kange

90. minut +2 - Ivanić promašuje zicer nakon kontre

90. minut - Utakmica je produžena za četiri minuta

90. minut - Partizan napada i sa igračem manje

86. minut - Partizan ostaje sa igračem manje Zdjelar je dobio crveni karton. Nakon slobodnog udarca Kanga šutira preko gola

83. minut - Prilika za Zvezdu nakon kornera, ali odbrana Partizana otklanja opasnost

81. minut- Umesto strelaca Kataija i Ohija u igri su Pavkov i Ben

77. minut - Umesto Rikarda u igri je Milovanović

74. minut - Pokušao je Pankov nakon kornera

72.minut - Nova izmena u Partizanu, umesto Jojića u igri je Holender

71. minut - Ohi je nakon kontre bio u dobroj situaciji, ali se spetljao

69. minut- Pokušao je Saničanin posle kornera, zamalo preko gola.

65. minut- Umesto povređenog Rodića u igri Pankov

64. minut - Partizan pokušava da nametne ritam, Zvezda stoji u bloku i čeka kontru

61. minut - Ivanić je pokušao iz šesnaesterca, Popović jedva ukrotio loptu.

58. minut - Partizan pritiska

55. minut - Dobar pokušaj Zdjelara iz daljine, Borjan je samo pogledom ispratio loptu, koja odlazi pored stative

53. minut - Kanga je dobro prošao po desnoj strani, ali je uputio loš centaršut

51. minut - Jevtović je brzo ulasku dobio žuti karton

50. minut - Partizan je ušao ofanzivnije u drugo poluvrem, crno- beli više nemaju šta da čekaju.

47. minut - Bakljada Delija na severnoj tribini

46. minut - Stanojević nezadovoljan izdanjem svojih izabranika vrši trostruku izmenu. U igri su Lazar Marković, Jevtović i Živković, umesto Miletića, Natka i Meniga.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Prvo poluvreme je završeno.

44. minut - Nova gužva na terenu, uleteli su gotovo svi igrači i članovi stručnih štabova...

42. minut - GOOL, 2:0, KATAI, Nakon velike inicijative Zvezde, pokušaja Srnića i odbijene lopte iz šesnaesterca, natrčao je Katai i sjajnim šutem u rašlje matirao nemoćnog Popovića

40. minut- Nakon centaršuta Kange, pokušao je Eraković, loptaodlazi tik pored leve stative Popovićevog gola

35.minut- Velika šansa za Zvezdu, Katai je istrčao ispred Popoviča, pokušao da ga lobuje, uspeo, ali zamalo preko gola

34. minut- Srnić je dobio žuti karton, nakon starta nad Jojićem.

30. minut - GOOL, 1:0, Zvezda je povela, Rodić je centrirao sa leve strane, Katai šutirao glavom , Popović kratko odbio, natrčao Ohi i zakucao loptu u mrežu. Čini se da je golman Partizana mogao bolje da reaguje.

28. minut- Katai je izveo slobodan udarac, pokušao Dragović glavom, ali praviou Popovića

28, minut- Prvi žuti karton dobio je Zdjelar.

27. minut - Pritisak Zvezde, dva vezana kornera, ali bez prave šanse, Partizan se umešno brani.

24. minut - Period rastrzane igre sa obe strane

20. minut - Prva velika šansa za Partizan. Rikardo je uposlio Meniga , koji je istrčao pred Borjana, šutirao, ali kapiten Zvezdi je nogama odbranio.

15. minut- Partizan pokušava da nametne svoj ritam i umiri uzavrelu atmosferu na Marakani

10. minut - Zvezda agresivna, Partizan dobro parira

7. minutu - Prve čarke u klinču su Rodić i Rikardo, situacija se brzo smirila

6. minut - Prvi korner za Partizan, pokušao je Saničanin

4. minut- Pokušaj Kange, ali je izblokiran

3. minut - Zvezda krenula ofanzivno od starta

2. minut - Prvi ozbiljniji napad Zvezde, ali loš centaršut Kataija

1. minut - Počeo je 166. večiti derbi